رستم‌پور: به خاطر پیراهن تیم ملی بسکتبال و احترام به کشوری که ۸۰ میلیون جمعیت دارد مبارزه می‌کنم

عنوان

ملی پوش دورگه بسکتبال ایران گفت: من به خاطر پیراهن تیم ملی ایران و احترام و علاقه به کشوری که ۸۰ میلیون جمعیت دارد، تمرین و مبارزه می‌کنم.

- اخبار ورزشی -

مایک رستم پور، بازیکن ایرانی-آمریکایی تیم ملی بسکتبال ایران در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تمرینات تیم ملی بسکتبال گفت: تمرینات به خوبی پیش رفته است و مربیان با حداکثر توان و بسیار خوب کارشان را انجام داده اند و تیم را آماده کرده اند.

او ادامه داد: مربیان تیم ایران با الگو برداری از تیم های اروپایی و NBA تمرینات تیم را طراحی می کنند و شرایط تیم هر روز بهتر از روز قبل می شود.

رستم پور در مورد حضورش در اردوی تیم ملی ایران گفت: این بهترین رویایی است که می توانستم تصور کنم. در واقع رویای من به حقیقت تبدیل شد. من به خاطر پیراهن تیم ملی ایران و احترام و علاقه به کشوری که 80 میلیون جمعیت دارد تمرین و مبارزه می کنم.

وی در مورد قرار گرفتن در ترکیب نهایی تیم ملی ایران در مسابقات پیش رو تصریح کرد: هدف و وظیفه من تمرین کردن و پیشرفت است. سایر موارد به نظر سرمربی بستگی دارد.

رستم پور در پایان گفت: امید زیادی دارم که دو بازی پیش رو مقابل ژاپن و استرالیا را ببریم چون اینجا خانه ماست و مورد حمایت تماشاگران ایرانی هستیم. آنها جو خارق العاده ای را برای ما به وجود خواهند آورد.

نیکتاش: آماده ایم و می خواهیم ژاپن و استرالیا را شکست دهیم

تیم ملی بسکتبال ایران در روزهای دوم و پنجم اسفند ماه، میزبان تیم های ژاپن و استرالیا در پنجره ششم و پایانی انتخابی جام جهانی 2019 چین خواهد بود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد