مطالعات اولیه برای ساماندهی میدان فردوسی

میدان فردوسی

شهردار منطقه ۶ با اشاره به ساماندهی میادین اصلی در محدوده مرکزی شهر تهران گفت: میدان‌های انقلاب، هفت تیر، فردوسی، ولی عصر (عج)، آرژانتین و ... در منطقه ۶ قرار دارند و در حال مطالعه و بررسی برای ساماندهی این میادین هستیم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، عظیم بابایی با اشاره به ساماندهی میادین اصلی در محدوده مرکزی شهر تهران گفت: میدان های خاطره انگیزی مانند انقلاب، هفت تیر، فردوسی، ولی عصر (عج)، آرژانتین و ... در منطقه ۶ قرار دارند و در حال مطالعه و بررسی برای ساماندهی این میادین هستیم.

وی ادامه داد: اخیرا جلسه‌ای برای ساماندهی میدان فردوسی برگزار شده همچنین طرح میدان ولی عصر (عج) به دلیل عبور مترو و اختلاف سطح ۱۳ متری نیز در حال بررسی است. هرچند شهرداری منطقه ۶ تنها یک عضو از کمیته ساماندهی میادین است و تصمیم گیران اصلی سایر بخش‌های شهرداری هستند.

بابایی در خصوص آخرین وضعیت ساماندهی پارک ساعی گفت: پارک ساعی یکی از پارک های قدیمی و فرامنطقه ای است که ساماندهی آن فاز به فاز در حال اجرا است. به دلیل اختلاف سطحی که این پارک دارد برای رفاه معلولین، جانبازان و سالمندان در حال آسانسور هستیم. همچنین آسانسور پله سوم یوسف آباد نیز به اتمام رسیده و به زودی بهره برداری می شود.

شهردار منطقه ۶ درخصوص خطوط مترو از منطقه می گذرد که برخی از آنها در حاشیه پارک ها قرار دارد توضیح داد: حساسیت و نگرانی که از سوی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری وجود دارد بیش از شهروندان و ماست. آنقدر که ما به دلیل حساسیت های این سازمان دچار مشکل هستیم با شهروندان مشکل نداریم و از این بابت هیچگونه نگرانی وجود ندارد و تاکنون ایستگاه های متروی این منطقه به فضای سبز آسیبی نرسانده است.

وی در پاسخ به پرسش دیگری درخصوص ساخت و ساز در برخی فضاهای سر باز در محدوده مرکزی شهر تهران گفت: ما به تمامی شهرداران محلات تاکید کرده ایم اگر فضای بی دفاعی از محدوده شان وجود دارد تبدیل به فضاهای ورزشی کنند اما بسیاری از این فضاها پس از مدتی صاحبانشان پیدا شده و با رای دادگاه زمین را پس می گیرند. ما نیز در این مدت از فضاهای بی دفاع منطقه استفاده خودمان را می کنیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار