نادال قهرمان تنیس آزاد بارسلون شد

نادال

رافائل نادال، تنیسور نامدار اسپانیایی برای دومین بار در یک هفته اخیر قهرمان رقابت در زمین های رسی شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، رافائل نادال، مرد شماره یک سابق تنیس مردان با برتری 2 بر صفر مقابل کی نیشیکوری ژاپنی برای نهمین بار قهرمان رقابت های آزاد بارسلون شد. 

وی برای برتری مقابل قهرمان دو  دوره قبلی رقابت ها کار سختی در پیش نداشت و در دو ست با نتایج 9بر 4 و 7 بر 5 نیشیکوری را از سر راه برداشت تا پس از یک سال و نیم ناکامی با فتح رقابت های مونت کارلو در هفته گذشته و قهرمانی در رقابت های آزاد بارسلون  در آستانه شروع رولان گاروس، دومین گرنداسلم سال (جایی که با 9 قهرمانی رکورددار است) بار دیگر برای رقبایش خط و نشان بکشد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

۷ نکته درباره قطعنانه ۲۴۶۲ شورای امنیت و FATF

قطعنامه ۲۲۶۴ شورای امنیت تحقیقا هیچ ارتباطی به ایران ندارد و اگر کسانی سعی کنند آن را دستاویزی برای اعمال فشار به مجمع تشخیص برای تصویب دو کنوانسیون پالرمو و CFT نمایند، به اتهام اقدام علیه منافع و امنیت کشور باید مورد تحقیقات قضایی قرار گیرند.

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد