نیمی از صندلی اتوبوس های کشور خالی است

راننده اتوبوس

به گفته وی، اکنون بهره وری در شرکت‌های اتوبوسرانی و جابه‌جایی مسافر پایین است و با وجود سرمایه‌گذاری زیاد، بهره وری مورد انتظار حاصل نمی‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: نیمی از ظرفیت صندلی های اتوبوس های کشور خالی است.

حمیدرضا شهرکی ثانوی اظهار کرد: این امر سبب کاهش میزان بهره‌وری در صنعت حمل و نقل مسافر می شود و باید تلاش کنیم با ارتقای سطح خدمات، رضایت مسافران را جلب کنیم.

به گفته وی، اکنون بهره وری در شرکت‌های اتوبوسرانی و جابه‌جایی مسافر پایین است و با وجود سرمایه‌گذاری زیاد، بهره وری مورد انتظار حاصل نمی‌شود.

وی به اجرای طرح برندسازی شرکت های مسافری اشاره کرد و گفت: در طرح برندسازی یا نمانام سازی تلاش داریم تا علاوه بر ارتقای خدمات به مسافران، فعالیت شرکت ها نیز اقتصادی شود و بهره وری ارتقا یابد.

وی افزود در این طرح شرکت های مسافری زیر نظر چند شرکت خاص با برند خاص فعالیت می کنند و مکلف هستند با نام و برند خاص خدمات رسانی داشته باشند.

شهرکی ثانوی اظهار کرد: در فاز نخست این طرح، اطلاعات کامل از وضعیت ناوگان حمل و نقل مسافر، رانندگان و بغل نویسی و یکسان‌سازی تابلوهای شرکت‌ها و اصلاح بلیت ها در دستور کار قرار دارد که تاکنون 70 درصد از کار در این زمینه انجام شده است.

وی افزود: رتبه بندی شرکت ها و نظارت درون شبکه ای از دیگر اقداماتی است که در این طرح پیگیری می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح، شرکت ها خود اقدامات مربوط به آمورش را بر عهده دارند.

شهرکی ثانوی گفت: طرح برندسازی یا نمانام سازی در این مرحله اتوبوس های حمل و نقل عمومی را زیر پوشش قرار می‌دهد و ناوگان مینی‌بوس و سواری کرایه در مرحله بعد قرار دارد.

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین