نیمی از صندلی اتوبوس های کشور خالی است

راننده اتوبوس

به گفته وی، اکنون بهره وری در شرکت‌های اتوبوسرانی و جابه‌جایی مسافر پایین است و با وجود سرمایه‌گذاری زیاد، بهره وری مورد انتظار حاصل نمی‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: نیمی از ظرفیت صندلی های اتوبوس های کشور خالی است.

حمیدرضا شهرکی ثانوی اظهار کرد: این امر سبب کاهش میزان بهره‌وری در صنعت حمل و نقل مسافر می شود و باید تلاش کنیم با ارتقای سطح خدمات، رضایت مسافران را جلب کنیم.

به گفته وی، اکنون بهره وری در شرکت‌های اتوبوسرانی و جابه‌جایی مسافر پایین است و با وجود سرمایه‌گذاری زیاد، بهره وری مورد انتظار حاصل نمی‌شود.

وی به اجرای طرح برندسازی شرکت های مسافری اشاره کرد و گفت: در طرح برندسازی یا نمانام سازی تلاش داریم تا علاوه بر ارتقای خدمات به مسافران، فعالیت شرکت ها نیز اقتصادی شود و بهره وری ارتقا یابد.

وی افزود در این طرح شرکت های مسافری زیر نظر چند شرکت خاص با برند خاص فعالیت می کنند و مکلف هستند با نام و برند خاص خدمات رسانی داشته باشند.

شهرکی ثانوی اظهار کرد: در فاز نخست این طرح، اطلاعات کامل از وضعیت ناوگان حمل و نقل مسافر، رانندگان و بغل نویسی و یکسان‌سازی تابلوهای شرکت‌ها و اصلاح بلیت ها در دستور کار قرار دارد که تاکنون 70 درصد از کار در این زمینه انجام شده است.

وی افزود: رتبه بندی شرکت ها و نظارت درون شبکه ای از دیگر اقداماتی است که در این طرح پیگیری می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح، شرکت ها خود اقدامات مربوط به آمورش را بر عهده دارند.

شهرکی ثانوی گفت: طرح برندسازی یا نمانام سازی در این مرحله اتوبوس های حمل و نقل عمومی را زیر پوشش قرار می‌دهد و ناوگان مینی‌بوس و سواری کرایه در مرحله بعد قرار دارد.

ارسال نظر

ترمیم کابینه منجر به انسجام در رویکرد اقتصادی می‌شود

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

مدیر عامل اسبق شرکت مهندسی آب و فاصلاب کشور، شکل نگرفتن فرهنگ مناسب مصرف برق در کشور، پایین بودن قیمت برق در ایران نسبت به کشورهای همسایه و عدم توسعه ظرفیت‌های نیروگاهی متناسب با نیاز کشور را از جمله دلایل مهم قطعی‌های پرشمار اخیر برق در کشور برشمرد.

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد
امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد
یادداشت دکتر وحید شقاقی شهری به بهانه اظهارات اخیر وزیر بهداشت؛
۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت
تکرار بحران اقتصادی دهه ۷۰
نیاورانی‌ها از جان اقتصاد چه می‌خواهند؟
چگونه نیمه شب ۳۵هزار ثبت سفارش غیرقانونی صورت گرفت؟
جزئیات فساد سازمان‌یافته در واردات خودرو
رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با «نسیم آنلاین»:
متعجم چرا دولت روحانی قانون مالیات بر خانه‌های خالی را اجرا نمی‌کند!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین