آل اسحاق در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

تشکیل ساختار جدید جمنا برای برگزاری مجامع استانی

عنوان

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: ساختار جدید حزب متبوعش را برای برگزاری مجامع استان‌ها تشریح کرد.

یحیی آل اسحاق عضو شواری مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره آخرین تشکیل هیئت موسسه 10 نفره و تشکل متبوع اش، اظهار کرد: با توجه به شرایط جدید کشور و ضرورت بازنگری در کار جمنا، شورای مرکزی و هیئت رئیسه آن تصمیم گرفتند در حوزه های مختلف سیاسی تجدید نظر در ساختار داشته باشند.

وی ادامه داد: در تعریف ساختار جدید از همه پیشنهادات استفاده شده است و بر این اساس در هر استانی هیئت موسس 10 نفره با شاخصه های جدید تشکیل خواهد شد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه در دوره جدید فعالیت ها، جمنا با دید جامع تری به مسائل نگاه خواهد کرد، گفت: هیئت هایی از مرکز به استان های اعزام شده اند تا مقدمات تشکیل هیئت های موسس استانی را فراهم کنند.

آل اسحاق تاکید کرد: امیدواریم جبهه مردمی نیروهای انقلاب بتواند نهادی برای همه نیروهای انقلاب باشد و با نگاه جامع تر و سعه صدر از همه ظرفیت های اجتماعی کشور استفاده کند.

 انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

جزئیات حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

۶۶ مسافر و خدمه هواپیما جان باختند

ناگفته های بازشماری آرا در انتخابات 88

علی آقامحمدی درباره مجوز رهبر معظم انقلاب برای بازشماری تمام آراء پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و نپذیرفتن نامزد شکست خورده انتخابات صحبت کرد.

شعار علیه حضور ایران در سوریه، مزخرف بود!

بهروز افخمی با حضور در برنامه "ققنوس" اظهارات جالبی را درباره داوری های جشنواره فجر و علت حذف لاتاری و همچنین تحلیل آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد.

شخصی که بخاطر کوپن به راهپیمایی رفت!

در این دوربین مخفی، بازیگر به میان راهپیمایان 22 بهمن اصفهان رفته و طوری وانمود میکند که برای دریافت کوپن خود پا به راهپیمایی گذاشته است. منبع:آدرنالین

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین