رحمانی فضلی در حاشیه نشست شورای اجتماعی کشور:

اسناد و مدارک حوادث اخیر در کارگروه شورای اجتماعی کشور مجدداً بررسی ‌می‌شود

عنوان

وزیر کشور گفت: مقرر شد اسناد و مدارک حوادث اخیر در کارگروه مربوطه شورای اجتماعی کشور با حضور کارشناسان و اساتید دانشگاه مورد بحث مجدد قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه نود و ششمین نشست شورای اجتماعی کشور  در جمع خبرنگاران در مورد مصوبات نشست امروز این شورا گفت: امروز 2 دستور کار داشتیم، اول اینکه گزارشی از وضعیت روند حادثه و هم تحلیل زمینه ها، بسترها، شرایط و عوامل تشدید کننده بررسی شد و نهایتاً تمام تصمیمات و اقداماتی که در این حوزه گرفته شده بود به استحضار نمایندگان دستگاه های مختلف اجتماعی رسید.

وی ادامه داد: نظرها و تصمیم های مختلفی گرفته و مقرر شد ما این موضوع را به کارگروه مربوطه ارجاع دهیم و مستندات و مدارک و همینطور تمام شواهدی را که در این حادثه جمع آوری شده با حضور کارشناسان و اساتید دانشگاه مورد بحث قرار دهیم تا انشاالله بتوانیم با تجلیل درست و برداشت های صحیح به نتایجی برسیم که از این حوادث عبرت لازم را ببریم.

رحمانی فضلی در مورد دستور دیگر نشست شورای اجتماعی کشور، خاطرنشان کرد: دستور دوم مربوط به وزارت آموزش و پرورش بود، کار بسیار خوبی دوستان ما در آموزش و پرورش در حوزه آسیب های اجتماعی در مدارس انجام داده بودند مصوباتی در این جلسه داشتیم و مقرر شد که آموزش و پرورش به عنوان دستگاه اصلی و دستگاه های معین و همکار نیز کمک کنند که آموزش و پرورش در این حوزه بتواند موفق شود و قرار شد وزارت آموزش و پرورش زمان بندی مشخصی را در این مورد ارائه دهد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از مجوز رهبر انقلاب برای بازشماری آرا در سال ۸۸

ناگفته های بازشماری آرا در انتخابات ۸۸

شعار علیه حضور ایران در سوریه، مزخرف بود!

بهروز افخمی با حضور در برنامه "ققنوس" اظهارات جالبی را درباره داوری های جشنواره فجر و علت حذف لاتاری و همچنین تحلیل آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد.

شخصی که بخاطر کوپن به راهپیمایی رفت!

در این دوربین مخفی، بازیگر به میان راهپیمایان 22 بهمن اصفهان رفته و طوری وانمود میکند که برای دریافت کوپن خود پا به راهپیمایی گذاشته است. منبع:آدرنالین

جمع‌آوری 5 دقیقه‌ای دلالان چهارراه استانبول!

پلیس آگاهی امروز با ورود با بازار متلاطم ارز، در عرض حدود 5 دقیقه دلالان ارز در چهارراه استانبول تهران را جمع آوری کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین