رحمانی فضلی در حاشیه نشست شورای اجتماعی کشور:

اسناد و مدارک حوادث اخیر در کارگروه شورای اجتماعی کشور مجدداً بررسی ‌می‌شود

عنوان

وزیر کشور گفت: مقرر شد اسناد و مدارک حوادث اخیر در کارگروه مربوطه شورای اجتماعی کشور با حضور کارشناسان و اساتید دانشگاه مورد بحث مجدد قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه نود و ششمین نشست شورای اجتماعی کشور  در جمع خبرنگاران در مورد مصوبات نشست امروز این شورا گفت: امروز 2 دستور کار داشتیم، اول اینکه گزارشی از وضعیت روند حادثه و هم تحلیل زمینه ها، بسترها، شرایط و عوامل تشدید کننده بررسی شد و نهایتاً تمام تصمیمات و اقداماتی که در این حوزه گرفته شده بود به استحضار نمایندگان دستگاه های مختلف اجتماعی رسید.

وی ادامه داد: نظرها و تصمیم های مختلفی گرفته و مقرر شد ما این موضوع را به کارگروه مربوطه ارجاع دهیم و مستندات و مدارک و همینطور تمام شواهدی را که در این حادثه جمع آوری شده با حضور کارشناسان و اساتید دانشگاه مورد بحث قرار دهیم تا انشاالله بتوانیم با تجلیل درست و برداشت های صحیح به نتایجی برسیم که از این حوادث عبرت لازم را ببریم.

رحمانی فضلی در مورد دستور دیگر نشست شورای اجتماعی کشور، خاطرنشان کرد: دستور دوم مربوط به وزارت آموزش و پرورش بود، کار بسیار خوبی دوستان ما در آموزش و پرورش در حوزه آسیب های اجتماعی در مدارس انجام داده بودند مصوباتی در این جلسه داشتیم و مقرر شد که آموزش و پرورش به عنوان دستگاه اصلی و دستگاه های معین و همکار نیز کمک کنند که آموزش و پرورش در این حوزه بتواند موفق شود و قرار شد وزارت آموزش و پرورش زمان بندی مشخصی را در این مورد ارائه دهد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین