آرش آقابیک در گفتگو با مهر:

سکانس‌های باد و طوفان «آشفته گی» را انجام دادیم/ کار با «سرخپوست»

عنوان

آرش آقابیک مدیرجلوه های ویژه میدانی اعلام کرد در قسمت هایی از فیلم سینمایی «آشفته گی» ساخته فریدون جیرانی صحنه هایی مربوط به باد و طوفان وجود دارد که توسط وی انجام شده است.

آرش آقابیک مدیر جلوه های ویژه میدانی فیلم های سینمایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: چندی پیش فیلمبرداری «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی به پایان رسید که در این فیلم سکانس های بارانی در تهران و شمال کشور وجود داشت که ما به فضاسازی آنها پرداختیم.

وی افزود: در حال حاضر مشغول کار در فیلم سینمایی «آشفته گی» به کارگردانی فریدون جیرانی هستم که در آن هم سکانس های باد، طوفان و بارندگی وجود دارد که باید به انجام آنها بپردازیم.

آقابیک اظهار کرد: تاکنون حداقل ۱۵ جلسه از فیلمبرداری این اثر در تهران به پایان رسیده و البته همه لوکیشن های این فیلم در تهران است. ما به فضاسازی در لوکیشن های مختلف مثل خانه و خارج از خانه پرداختیم و صحنه هایی مانند بارش باران، باد و طوفان ایجاد کردیم.

مدیر جلوه های ویژه فیلم «دارکوب» بیان کرد: به تازگی نیز برای حضور در فیلم سینمایی «سرخپوست» با عوامل به توافق رسیده ایم البته فیلمبرداری این اثر شروع شده است اما ما هنوز به کار در این فیلم نپرداخته ایم  با این وجود می دانیم که باید سکانس های مربوط به به بارش باران را انجام دهیم.

وی در پایان گفت: در فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار هم حضور خواهم داشت که البته هنوز کار ساخت این فیلم شروع نشده است و گویا بعد از عید شروع به کار می کنیم.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تصویر آینده نیاز امروز جامعه

امیرحسین فردی؛ آینده‌ساز استراتژیست

سیطره امارات بر کانال سوئز و گلوگاه‌های دریایی مصر

امارات پشتیبان اصلی کودتا در مصر بود تا دولتی بر سر کار آید که ابوظبی وابسته باشد. اسناد دخالت امارات در کودتای السیسی پرشمار بوده و به صورت تدریجی اسناد جدیدی نیز در این مورد فاش می‌شود. به عنوان نمونه دیوید کیرکپاتریک، خبرنگار نیویورک تایمز می‌نویسد: «در فوریه ۲۰۱۳ یک هواپیما از امارات به قاهره آمد که مملو از دلارهای نقدی و قرص‌های ترامادول بود.

اسناد غیر رسمی عامل سرگردانی مردم در دادگاه‌ها

اسناد غیر رسمی یا دستنویس در هیچ سامانه‌ای به ثبت نمی‌رسند و به همین دلیل حکومت هیچگاه از آن‌ها مطلع نمی‌شود اما با اعتباری که در نظام قضایی و حقوقی کشور دارند باعث افزایش زمان دادرسی شده‌اند.

حمایت‌های شکننده دولت از تولید گندم؛ خودکفایی در معرض خطر

حمایت‌های شکننده و بی‌قاعده از سویی سبب به خطرافتادن خودکفایی گندم می‌شود و از سوی دیگر نیز موجب ناامیدی کشاورزان و به‌تبع آن مهاجرت به حاشیه شهرها و افزایش حاشیه‌نشینی خواهد

مهم‌ترین مطالب سرویس

تصویر آینده نیاز امروز جامعه
امیرحسین فردی؛ آینده‌ساز استراتژیست
وقتی رقابت با زردهای مجازی‌ دانشگاه عمومی جامعه ایرانی را به ابتذال می‌کشاند
تلویزیون و معضل اصالت بخشی به بی‌اصالت‌ها!
حاشیه‌ای بر رونمایی از یادداشت آیت‌الله خامنه‌ای درباره فیلم و سریال
از دستورات عمل‌ نکرده تا آیین رونمایی از دست‌خط
دکتر جلیلی در دیدار با انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی کشور:
مساجد فضای بازی کودکان داشته باشند/ برنامه‌ریزی برای تولید اسباب‌بازی یک ضرورت است
از بی نیازی به حمایت تا بی اعتنایی به مخاطب
اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین