آرش آقابیک در گفتگو با مهر:

سکانس‌های باد و طوفان «آشفته گی» را انجام دادیم/ کار با «سرخپوست»

عنوان

آرش آقابیک مدیرجلوه های ویژه میدانی اعلام کرد در قسمت هایی از فیلم سینمایی «آشفته گی» ساخته فریدون جیرانی صحنه هایی مربوط به باد و طوفان وجود دارد که توسط وی انجام شده است.

آرش آقابیک مدیر جلوه های ویژه میدانی فیلم های سینمایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: چندی پیش فیلمبرداری «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی به پایان رسید که در این فیلم سکانس های بارانی در تهران و شمال کشور وجود داشت که ما به فضاسازی آنها پرداختیم.

وی افزود: در حال حاضر مشغول کار در فیلم سینمایی «آشفته گی» به کارگردانی فریدون جیرانی هستم که در آن هم سکانس های باد، طوفان و بارندگی وجود دارد که باید به انجام آنها بپردازیم.

آقابیک اظهار کرد: تاکنون حداقل ۱۵ جلسه از فیلمبرداری این اثر در تهران به پایان رسیده و البته همه لوکیشن های این فیلم در تهران است. ما به فضاسازی در لوکیشن های مختلف مثل خانه و خارج از خانه پرداختیم و صحنه هایی مانند بارش باران، باد و طوفان ایجاد کردیم.

مدیر جلوه های ویژه فیلم «دارکوب» بیان کرد: به تازگی نیز برای حضور در فیلم سینمایی «سرخپوست» با عوامل به توافق رسیده ایم البته فیلمبرداری این اثر شروع شده است اما ما هنوز به کار در این فیلم نپرداخته ایم  با این وجود می دانیم که باید سکانس های مربوط به به بارش باران را انجام دهیم.

وی در پایان گفت: در فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار هم حضور خواهم داشت که البته هنوز کار ساخت این فیلم شروع نشده است و گویا بعد از عید شروع به کار می کنیم.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

شایعه است! / هرچه وزارت اطلاعات بگوید قبول دارم
توضیح ضرغامی درباره خروج آرشیو صداوسیما در دوران ریاستش
تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین