آرش آقابیک در گفتگو با مهر:

سکانس‌های باد و طوفان «آشفته گی» را انجام دادیم/ کار با «سرخپوست»

عنوان

آرش آقابیک مدیرجلوه های ویژه میدانی اعلام کرد در قسمت هایی از فیلم سینمایی «آشفته گی» ساخته فریدون جیرانی صحنه هایی مربوط به باد و طوفان وجود دارد که توسط وی انجام شده است.

آرش آقابیک مدیر جلوه های ویژه میدانی فیلم های سینمایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: چندی پیش فیلمبرداری «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی به پایان رسید که در این فیلم سکانس های بارانی در تهران و شمال کشور وجود داشت که ما به فضاسازی آنها پرداختیم.

وی افزود: در حال حاضر مشغول کار در فیلم سینمایی «آشفته گی» به کارگردانی فریدون جیرانی هستم که در آن هم سکانس های باد، طوفان و بارندگی وجود دارد که باید به انجام آنها بپردازیم.

آقابیک اظهار کرد: تاکنون حداقل ۱۵ جلسه از فیلمبرداری این اثر در تهران به پایان رسیده و البته همه لوکیشن های این فیلم در تهران است. ما به فضاسازی در لوکیشن های مختلف مثل خانه و خارج از خانه پرداختیم و صحنه هایی مانند بارش باران، باد و طوفان ایجاد کردیم.

مدیر جلوه های ویژه فیلم «دارکوب» بیان کرد: به تازگی نیز برای حضور در فیلم سینمایی «سرخپوست» با عوامل به توافق رسیده ایم البته فیلمبرداری این اثر شروع شده است اما ما هنوز به کار در این فیلم نپرداخته ایم  با این وجود می دانیم که باید سکانس های مربوط به به بارش باران را انجام دهیم.

وی در پایان گفت: در فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار هم حضور خواهم داشت که البته هنوز کار ساخت این فیلم شروع نشده است و گویا بعد از عید شروع به کار می کنیم.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به آخرین فیلم حمید نعمت‌الله
«شعله ور»؛ حقارت، حسادت، جنایت
واکنش روزنامه جام جم به اقدام بازیگر سریال پدر
در حاشیه حاشیه‌سازی‌های اینستاگرامی یک نوبازیگر
مؤدب در نشست ناشران دربارۀ مسئله فلسطین و رژیم صهیونیستی:
باید از مسائل داخلی به موضوعات بین‌المللی برسیم     
نگاهی به فیلم ابوقریب
«ابوقریب»؛ یک اکشن واقعی ایرانی!
مروری بر کارنامه «حسن رحیم پور ازغدی»؛
فرزندِ حوزه که پیشگام نقد مشفقانه حوزه شد
اقناع افکار عمومی پیش نیاز سیاست‌های منطقه‌ای
راهکارهای ایران دربرابر معامله قرن
وسایل دیجیتال ما را گرفتار بدترین نوعِ تربیت فرزند کرده‌اند
آن گوشی لعنتی‌ را بنداز کنار!
درباره‌ی اعتراضِ استاد رحیم‌پور ازغدی به سکولاریسمِ حوزوی:
تولّدِ سکولاریسم از حوزه‌ی غیرِ انقلابی
به بهانه روز عرفه و کاهش ۵۰درصدی زائران ایرانی عتبات
تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین