آرش آقابیک در گفتگو با مهر:

سکانس‌های باد و طوفان «آشفته گی» را انجام دادیم/ کار با «سرخپوست»

عنوان

آرش آقابیک مدیرجلوه های ویژه میدانی اعلام کرد در قسمت هایی از فیلم سینمایی «آشفته گی» ساخته فریدون جیرانی صحنه هایی مربوط به باد و طوفان وجود دارد که توسط وی انجام شده است.

آرش آقابیک مدیر جلوه های ویژه میدانی فیلم های سینمایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: چندی پیش فیلمبرداری «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی به پایان رسید که در این فیلم سکانس های بارانی در تهران و شمال کشور وجود داشت که ما به فضاسازی آنها پرداختیم.

وی افزود: در حال حاضر مشغول کار در فیلم سینمایی «آشفته گی» به کارگردانی فریدون جیرانی هستم که در آن هم سکانس های باد، طوفان و بارندگی وجود دارد که باید به انجام آنها بپردازیم.

آقابیک اظهار کرد: تاکنون حداقل ۱۵ جلسه از فیلمبرداری این اثر در تهران به پایان رسیده و البته همه لوکیشن های این فیلم در تهران است. ما به فضاسازی در لوکیشن های مختلف مثل خانه و خارج از خانه پرداختیم و صحنه هایی مانند بارش باران، باد و طوفان ایجاد کردیم.

مدیر جلوه های ویژه فیلم «دارکوب» بیان کرد: به تازگی نیز برای حضور در فیلم سینمایی «سرخپوست» با عوامل به توافق رسیده ایم البته فیلمبرداری این اثر شروع شده است اما ما هنوز به کار در این فیلم نپرداخته ایم  با این وجود می دانیم که باید سکانس های مربوط به به بارش باران را انجام دهیم.

وی در پایان گفت: در فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار هم حضور خواهم داشت که البته هنوز کار ساخت این فیلم شروع نشده است و گویا بعد از عید شروع به کار می کنیم.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین