فهرستی آمریکایی از تاخیرهای رئیس جمهور روسیه

عنوان

تهران - ایرنا - تارنمای رادیوی آمریکایی اروپای آزاد/رادیو آزادی با انتشار نموداری نشان داد که تاخیر ۲۰ دقیقه ای پوتین در دیدار اخیر با ترامپ در فنلاند در قیاس با دیگر سران جهان ناچیز به شمار می آید.

در این نمودار تاخیر ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در دیدار اخیر خود با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مقایسه با تاخیر 4 ساعت و ربع وی در دیدار سال 2014 با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان چندان به چشم نمی آید.
پس از مرکل، سران اوکراین با 3 و 4 ساعت انتظار قربانیان بعدی پوتین هستند. به نظر می آید که تاخیرهای رئیس جمهوری روسیه دوست و دشمن نمی شناسد و در سال 2013 الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس و از متحدان وی نیز برای دیدار با پوتین 3 ساعت به انتظار نشست.
سوابق تاخیرهای پوتین نشان می دهد که باراک اوباما سلف ترامپ درسال 2012 دو برابر وی و حدود 40 دقیقه معطل دیدار با او شده بود. پاپ فرانسیس هم از این مسئله بی نصیب نبوده و در سال 2015 حدود 50 دقیقه منتظر سر رسیدن مهمان روس خود بود.
در انتهای این فهرست پس از ترامپ، خوان کارلوس پادشاه اسپانیا و ملکه انگلیس با 20 و 14 دقیقه انتظار قرار دارند.
دیدار پوتین و ترامپ روز دوشنبه - 25 تیرماه - در هلسینکی فنلاند برگزار شد که تاخیر پوتین دراین دیدار از حاشیه های پر سروصدای آن بود.
اروپام**3092**1590

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

لزوم تخصیص ردیف مستقل برای خرید تضمینی گندم در بودجه

نیکزادی پناه عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، در خصوص اعتبارات مالی خرید تضمینی گندم در لایحه بودجه سال 98، گفت: دولت برای خرید تضمینی گندم موظف به اختصاص ردیف بودجه مستقل است. سال گذشته ردیف بودجه مستقلی برای خرید تضمینی گندم در نظر گرفته نشد و این موضوع مشکلاتی به وجود آورد. 

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات

مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود به وسیله انتخابات و افزایش استقلال و اعتماد به نفس مردم از جمله دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی می باشد. مجلس شورای اسلامی یکی از نهادهایی است که مردم با رای به نماینده های معتمد خود در سرنوشت خود تاثیر گذار بوده اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین