هدف نهایی ایران کسب سهمیه جهانی و بعد از آن قهرمانی است

عطایی: شکل جدید برگزاری مسابقات والیبال جوانان آسیا را نمی پسندم

عنوان

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران گفت: شکل جدید برگزاری مسابقات والیبال جوانان آسیا را نمی پسندم چون تیم های قوی و ضعیف را از هم جدا می کند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از شروع مسابقات جوانان قهرمانی آسیا که با حضور اکثر سرمربیان تیم های حاضر برگزار شد، اظهار داشت: برای اولین بار است که این تعداد تیم در رده جوانان در مسابقات قهرمانی آسیا حاضر هستند. قطعا بازی‌های سختی برای همه تیم ها خواهد بود. به نوبه خودم برای تمام تیم ها آرزوی موفقیت می‌کنم.

همچنین سرمربی تیم ایران در پاسخ به سوال خبرنگار بحرینی مبنی بر اینکه از تیم نوجوانان ایران که سال قبل قهرمان جهان شدند، چند نفر در تیم فعلی حضور دارند، گفت: ما 9 بازیکن از آن تیم را در تیم فعلی خود داریم و تقریبا با همان تیم وارد مسابقات شدیم.

وی در پاسخ سوال دیگری مبنی بر اینکه شما به عنوان مدعی اصلی قهرمانی وارد مسابقات شدید، تصریح کرد: هدف نهایی ما کسب سهمیه جهانی است و بعد از آن قهرمانی. البته ناگفته نماند که یک مشکل بزرگ در آسیا است. از 4 تیم برتر سال گذشته نوجوانان جهان 3 تیم آسیایی بودند که ایران اول شد، ژاپن سوم و کره جنوبی چهارم؛ اما فقط 2 تیم می توانند سهمیه بگیرند. این کار ما را سخت می‌کند و نشان می دهد این 3 تیم شانس فینالیست شدن را دارند.

عطایی همچنین درباره شکل جدید برگزاری مسابقات جوانان آسیا گفت: من این فرمت جدید را نمی پسندم. فکر می کنم باید به شکلی که FIVB رقابت های خود را برگزار می کند، مسابقات آسیایی را هم برگزار کنیم. این شکل برگزاری برای تیم ها تازگی دارد و جذابیت هم ندارد که مثلا قهرمان و نایب قهرمان دوره قبلی در همان ابتدای رقابت ها با هم بازی کنند. این فرمت به نحوی تیم های ضعیف و قوی را از هم جدا می کند. باید به همان شکل قبلی بازگردیم؛ اتفاقی که در تمامی رده ها و رشته ها رخ می دهد. فکر می کنم این آخرین مسابقاتی باشد که با این شکل برگزار می شود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین