پیشنهاد استقلال خوزستان به مبعلی و آل نعمه

عنوان

باشگاه استقلال خوزستان برای تقویت تیم شان، در صدد جذب ایمان مبعلی و احمد آل نعمه هستند.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تیم فوتبال استقلال خوزستان که با هدایت داریوش یزدی برای حضور در رقابت های لیگ هجدهم فوتبال آماده می شود، تا کنون موفق نشده بازیکنان زیادی جذب کند و هرچند ۷-۸ بازیکن جوان در اردو و بازی های تدارکاتی این تیم حضور دارند اما با آنها قراردادی بسته نشده است و تا کنون، حضور وحید حمدی نژاد به عنوان بازیکن جدید قطعی است.

همچنین در استقلال خوزستان، بازیکنان زیادی از جمله وحید شیخ ویسی، گودرز داوودی، حکیم نصاری، عادل کلاه کج، علیرضا دغاغله، موسی کولی بالی، ابوالفضل علایی، جونیور مارینی، عقیل کعبی و میثم دورقی از این تیم جدا شده اند و بازیکنان جوانی ( میثم کریمی، رضا مرادی، ساسان شیرمردی، میثم شاه مکوندزاده، مهرداد پور ابوالقاسم، مصطفی کیانی، وحید نامداری، حسن پورحمیدی، مسلم معاوی، یونس دلفی، محید همراز و ... ) هستند و امیدوارند بتوانند لسترسیتی ایران را در لیگ هجدهم حفظ کنند.

همچنین مسئولان آبی پوش برای جذب بازیکنان با تجربه با ایمان مبعلی و احمد آل نعمه، بازیکن سال های قبل نفت تهران، فولاد خوزستان و نیروی زمینی مذاکره کردند و به احتمال زیاد این ۲ بازیکن طی روزهای آینده به تیم دیار کارون می پیوندند.

تیم فوتبال استقلال خوزستان در هفته نخست لیگ هجدهم فوتبال باید با گسترش فولاد تبریز دیدار کند.


بیشتر بخوانید: شروع تمرینات آبی های خوزستان از امروز/ سرعین یا شهرکرد، میزبان شاگردان یزدی


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین