مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران خبر داد

۹۴۰ زندانی جرائم غیرعمد تهرانی در انتظار کمک‌های خیرین

عنوان

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران با اشاره به آمار ۲۶۹ نفر از آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان تهران گفت: در حال حاضر ۹۴۰ زندانی در زندان‌های استان تحمل کیفر می‌کنند که در انتظار کمک‌های خیرین هستند.

به گزارش ایسنا، منوچهر رحمانی در حاشیه جلسه هیات امنای ستاد دیه استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: درحال حاضر ۹۴۰ زندانی جرائم غیرعمد با بدهی ۱۴۱ میلیارد تومانی در انتظار کمک‌های خیرین هستند که از این تعداد ۱۲ نفر زن و ۹۲۸ نفر مرد هستند.

وی با تقدیر از کمک‌های خیرین و گذشت رضایتمندانه شکات برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و نیازمند اظهار کرد: بیشترین آمار این تعداد زندانی را جرائم مالی، مهریه، حوادث کارگاهی و نفقه تشکیل می‌دهند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران درخصوص اینکه با توجه به افزایش قیمت سکه آیا پرونده‌های دعاوی خانوادگی نیز افزایش یافته است؟ گفت: متاسفانه آمار دوبرابر شده و پرونده‌های مهریه و همچنین تعداد مراجعانی که درخواست کمک دارند، نیز افزایش یافته است.

رحمانی از خیرین خواست کمک‌های خود را به شماره ۰۱۰۵۰۵۱۱۱۱۰۰۶ بانک ملی حساب سیبا شعبه انقلاب، بانک ملی شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۵۹۱۶، بانک تجارت شماره حساب ۱۴۱۴ ستاددیه استان تهران واریز کنند.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

از بی نیازی به حمایت تا بی اعتنایی به مخاطب

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:
رفتار آمریکا از دوره جاهلیت عرب هم بدتر است
آقای ظریف متوجه هستید که... ؟!
۶ ایراد شریعتمداری به اظهارات عجیب ظریف
آیا «تعامل سازنده» و همسویی با نظام جهانی موجب رفاه و پیشرفت کشور می‌شود؟
مرگ بر آمریکا کلیشه نیست
سرلشکر صالحی در همایش پدافند غیرعامل:
پناهگاه‌های صهیونیست‌ها گورهای دسته جمعی آنها خواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین