دریدن مرزهای بی شرفی توسط بی بی سی فارسی+عکس

عنوان

بی بی سی فارسی با انتشار اشتباه واژه تروریسم علیه حادثه سیستان و بلوچستان جنگ روانی خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پیگیری خط اغتشاش و آشوب و ایجاد زمینه اقدامات تروریستی علیه ملت ایران از اولویت های ۱۰ سال فعالیت بی بی سی فارسی بوده و هست.  اقداماتی که برای آن میتوان مصداق های زیادی آورد. نقل  و بیان شبهات علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و بی گناه نشان دادن عناصر تروریستی ابزار کار این شبکه معاند است و سر کردگان بی بی سی هیچگونه ترس و واهمه ای  از بیان آشکارای اقدامات ضد ایرانی خود ندارند.

آخرین عملکرد ضد ایرانی از سوی بی بی سی فارسی در همین چند ساعت پیش رخ داد.زمانی که حادثه تروریستی در محور خاش_ زاهدان باعث شهادت و زخمی شدن تعدادی از هموطنانمان شد؛ واکنش بی بی سی فارسی به این موضوع اینگونه بود که به جای اطلاق واژه تروریسم به افرادی که این جنایات را مرتکب شدند  این کلمه از زبان مردم ایران نقل قول کرد.

دریدن مرزهای بی شرفی توسط بی بی سی فارسی+عکس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین