قرار گرفتن فوتبال ساحلی ایران در سید دوم جام جهانی ۲۰۲۱

عنوان

در رده بندی جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در سید دوم آسیا برای جام جهانی ۲۰۲۱ قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان. کنفدراسیون فوتبال آسیا رده بندی نهایی تیم های فوتبال ساحلی شرکت کننده در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ را اعلام کرد.

ساحلی بازان کشورمان با کسب یک پیروزی مقابل عراق در مرحله گروهی و دو شکست برابر ژاپن و عمان، بعد از تیم های فلسطین و لبنان برای اولین بار در پله ششم آسیا قرار گرفت.

سید بندی مسابقات قهرمانی آسیا، در رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۱ ملاک خواهد بود که ایران برای اولین بار در تاریخ رشته فوتبال ساحلی، در سید دوم کشور های آسیایی قرار می گیرند.

نزدیک ترین رقابت هایی که تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در آن پا به میدان می گذارد، انتخابی المپیک ساحلی است، که با کسب نتایج خوب می تواند به روز های اوج خود برگردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد