نتایج دختران پینگ‌پنگ‌باز ایران در روز نخست مسابقات بین‌المللی عمان

نسیم آنلاین

دختران پینگ‌پنگ‌باز ایران با دو پیروزی و ۱۰ شکست به کار خود در روز نخست مسابقات بین‌المللی تنیس روی میز عمان پایان دادند.

به گزارش ایسنا، مسابقات بین‌المللی تنیس روی میز عمان از امروز (چهارشنبه) آغاز شده است و بانوان ملی‌پوش ایران اولین بازی مرحله گروهی خود را در رده زیر ۲۱ سال و بزرگسال انجام دادند. آنان در تمام دیدارهای رده سنی بزرگسال خود شکست خوردند و در رده سنی زیر ۲۱ سال دو پیروزی و سه شکست به دست آوردند.

در مهم‌ترین اتفاق، پریناز حاجلیو ۱۶ ساله برابر گریش از هند که نفر هفتم رنکینگ جوانان جهان است به میدان رفت و با حساب سه بر دو به پیروزی رسید. مهشید اشتری نیز در رده سنی زیر ۲۱ دو بازی انجام داد که در بازی اول سه بر دو نماینده مصر را شکست داد اما در بازی دوم با همین نتیجه مغلوب ناینا از هند شد. ملیکا کرمی هم هر دو بازی خود را در این رده سنی با نتیجه سه بر یک و سه بر صفر برابر نمایندگانی از قزاقستان و سنگاپور واگذار کرد.

در رده سنی بزرگسال ندا شهسواری یک بازی انجام داد و با حساب سه بر یک مغلوب نماینده مصر شد. مهشید اشتری نتیجه هر دو بازی خود را به نمایندگانی از مصر و هند واگذار کرد. ملیکا کرمی هم برابر پینگ‌پنگ‌بازان مصر و روسیه شکست خورد و حاجیلو مغلوب نماینده هند و ژاپن شد.

فردا و در بخش انفرادی رده سنی بزرگسال شهسواری، کرمی و اشتری برابر رقبای خود به میدان می‌روند. علاوه بر این کرمی، اشتری و حاجیلو در انفرادی رده زیر ۲۱ سال هم مسابقه می‌دهند و تیم دو نفره حاجیلو و کرمی در بخش دوبل این مسابقات هم شانس خود را امتحان می‌کنند.

مسابقات بین‌المللی تنیس روی میز عمان از ۲۹ اسفند تا ۴ فروردین‌ماه برگزار می‌شود و در بخش بانوان ندا شهسواری، مهشید اشتری، پریناز حاجیلو و ملیکا کرمی چهار نماینده ایران هستند.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

۳۵٪ بودجه ۹۸ وابسته به نفت است

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

چین همواره با تحریم‌های یکجانبه علیه ایران مخالف است

«گنگ شوانگ» سخنگوی وزارت خارجه چین به تشدید گمانه‌زنی رسانه‌های آمریکایی درباره اینکه دولت «دونالد ترامپ» درصدد پایان دادن به معافیت‌های تحریمی به خریداران نفت ایران است، واکنش نشان داده و مخالفت پکن با تحریم‌های واشنگتن علیه تهران را تکرار کرده است.

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد