کشته شدن دو نیروی امنیتی عراقی به دست اغتشاشگران در شمال بصره

عنوان

رسانه های عراقی گزارش داده اند که در پی درگیری مسلحانه اغتشاشگران با نیروهای امنیتی در شمال بصره، دو نیروی امنیتی عراقی کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از موازین نیوز، دو نیروی امنیتی عراقی به دست اغتشاشگران در بصره کشته شدند.

بر اساس این خبر ساکنان محلی اعلام کرده اند که نیروهای امنیتی برای برچیدن خیمه های معترضان در منطقه «کرمه» در شمال بصره حضور پیدا کرده بودند که اغتشاشگران با نیروهای امنیتی درگیر شده اند.

بر اساس این خبر در این درگیری مسلحانه که یک ساعت طول کشیده دو نیروی امنیتی عراقی کشته شده اند و بعد از حدود یک ساعت نیروهای کمکی در محل حاضر شده اند.

با توجه به ساختار عشایری جامعه در برخی استان های عراقی وجود سلاح در میان مردم امری طبیعی است که خطر درگیری مسلحانه را تشدید می کند. در همین راستا پیشتر یک عضو ائتلاف فتح از رد پای جریان های خارجی برای تحریک اوضاع عراق خبر داده و گفته بود که برخی از اغتشاشگران بازداشت شده با جریان های خارجی در تماس بوده اند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین