سیمئونه: هواداران‌ اتلتیکومادرید منتظر جام‌‌هایی بزرگتر از جام‌های فصل گذشته هستند

عنوان

سرمربی روخی‌بلانکو می‌گوید که در فصل جدید سطح توقع هواداران این تیم از مردان او در قیاس با فصل گذشته بالاتر رفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتلتیکومادرید در تابستان سال جاری نه تنها بازیکنانی مانند یان اوبلاک، دیه گو گودین و آنتوان گریزمان را حفظ کرده بلکه با خرید بازیکنانی مانند توماس لمار، رودری هرناندس و جلسون مارتینس ترکیبش را تقویت کرده است. به همین دلیل سرمربی تیم دیه گو سیمئونه معتقد است که سطح توقعات از تیم او بالاتر رفته است.

سرمربی قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا که تیمش فردا شب (چهارشنبه) در شهر تالین استونی در سوپرجام اروپا به مصاف رئال مادرید، قهرمانی فصل گذشته لیگ قهرمانان می رود، در کنفرانس خبری قبل از این بازی به خبرنگاران گفت: بله من فکر می کنم که امسال روی ما فشار بیشتری باشد چون توقعات از ما بیشتر می شود. مسیر حرکت روبه جلوی ما کاملاً روشن است. ما باید نسبت به آنچه در فصول قبل کسب می کردیم بهتر نتیجه بگیریم و توقعات زیادی از ما وجود دارد. باید ضعف های تیم مان را برطرف کنیم و با بازیکنان جدیدی که داریم، تیم را مستحکم تر از قبل کنیم. تعدادی بازیکن جدید به ما اضافه شده اند و برخی هم رفته اند، پس باید رختکن مان را مدیریت کنیم.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید افزود: من دوست دارم درباره بحث بودجه تیم ها حرف بزنم اما ما بودجه تیمی مانند رئال مادرید را نداریم. با این حال همانقدر رؤیا داریم که سایر تیم ها دارند. نهایت تلاش مان را می کنیم تا در فصل جدید تا جای ممکن بالا برویم.

اتلتیکو مادرید فردا شب (چهارشنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران به مصاف همشهری اش می رود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

امضای الویری پای قانون نظارت استصوابی

«از قول من ذکر شده در مجلس اول در کمیسیون آیین‌نامه داخلی که من هم عضو آن کمیسیون بودم، نظارت استصوابی تصویب شده است، در حالی که اعلام می‌کنم اولاً من عضو کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس اول نبودم و دوم اینکه چنین موضوعی مربوط به این کمیسیون نیست و به قانون انتخابات مربوط است که در مجلس دوره چهارم مطرح شد».

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین