گزینه نخست بوفون برای کسب توپ طلا

عنوان

سنگربان باتجربه پاری سن ژرمن به ستایش از ام‌باپه پرداخت و او را شایسته کسب توپ طلا دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، جیان لویجی بوفون، سنگربان باتجربه پاری سن ژرمن درباره گزینه نخست خود برای کسب توپ طلای ۲۰۱۸ سخن گفت.

او هم تیمی جوان خود را شایسته کسب توپ طلا ۲۰۱۸ می‌داند.

سنگربان ایتالیایی پاری سن ژرمن گفت: در ایتالیا ام‌باپه را با ستاره‌های بزرگی چون دل پیرو، روبرتو باجو و توتی مقایسه می‌کنند اما من باید بگویم که این بازیکن جوان استعدادی عجیب دارد. او توانایی‌هایی دارد که من به ندرت در یک بازیکن دیده‌ام. از نظر من ام‌باپه شایسته‌ترین بازیکن برای کسب توپ طلا است.

او ادامه داد: ام‌باپه با توانایی‌هایی که دارد می‌تواند در هر دیداری سرنوشت ساز ظاهر شود و نتیجه بازی را تغییر دهد. من او را شایسته کسب توپ طلای ۲۰۱۸ می‌دانم و نمی توانم خلاف چنین چیزی را بر زبان آورم.

کریستیانو رونالدو و لیونل مسی ۱۰ سال است که بر توپ طلا سلطه دارند و یکی پس از دیگری آن را به دست می‌آورند اما به نظر می‌رسد که حداقل امسال آن‌ها این جایزه بزرگ را به دست نمی‌آورند.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین