گزینه نخست بوفون برای کسب توپ طلا

عنوان

سنگربان باتجربه پاری سن ژرمن به ستایش از ام‌باپه پرداخت و او را شایسته کسب توپ طلا دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، جیان لویجی بوفون، سنگربان باتجربه پاری سن ژرمن درباره گزینه نخست خود برای کسب توپ طلای ۲۰۱۸ سخن گفت.

او هم تیمی جوان خود را شایسته کسب توپ طلا ۲۰۱۸ می‌داند.

سنگربان ایتالیایی پاری سن ژرمن گفت: در ایتالیا ام‌باپه را با ستاره‌های بزرگی چون دل پیرو، روبرتو باجو و توتی مقایسه می‌کنند اما من باید بگویم که این بازیکن جوان استعدادی عجیب دارد. او توانایی‌هایی دارد که من به ندرت در یک بازیکن دیده‌ام. از نظر من ام‌باپه شایسته‌ترین بازیکن برای کسب توپ طلا است.

او ادامه داد: ام‌باپه با توانایی‌هایی که دارد می‌تواند در هر دیداری سرنوشت ساز ظاهر شود و نتیجه بازی را تغییر دهد. من او را شایسته کسب توپ طلای ۲۰۱۸ می‌دانم و نمی توانم خلاف چنین چیزی را بر زبان آورم.

کریستیانو رونالدو و لیونل مسی ۱۰ سال است که بر توپ طلا سلطه دارند و یکی پس از دیگری آن را به دست می‌آورند اما به نظر می‌رسد که حداقل امسال آن‌ها این جایزه بزرگ را به دست نمی‌آورند.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!

این جمله‌ی «خب دانشگاه سند داره دیگه؛ میتونه تخلیه و تخریب کنه!» رو این روزا از زبون خیلی‌ها شنیدم. چجوری انقدر راحت میتونیم این جمله رو بگیم؟ داریم درمورد یه سری سازه و آوار صحبت نمی‌کنیم، داریم درمورد یه سری زندگی صحبت میکنیم!

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

رهبر انقلاب اعتمادبه‌نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به‌ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزش‌های دینی و ملی خود، اقدامی بسیار برجسته و ستودنی خواندند و گفتند: پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران به وسیله‌ی یک بانوی دارای حجاب چادر و یا اقامه‌ی نماز جماعت و حضور در نماز جمعه، به معنای ایستادن یک‌تنه در مقابل تهاجم بی‌بندوباری و ولنگاری روزافزون دنیا و کم نیاوردن در مقابل این هجوم است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین