گزینه نخست بوفون برای کسب توپ طلا

عنوان

سنگربان باتجربه پاری سن ژرمن به ستایش از ام‌باپه پرداخت و او را شایسته کسب توپ طلا دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، جیان لویجی بوفون، سنگربان باتجربه پاری سن ژرمن درباره گزینه نخست خود برای کسب توپ طلای ۲۰۱۸ سخن گفت.

او هم تیمی جوان خود را شایسته کسب توپ طلا ۲۰۱۸ می‌داند.

سنگربان ایتالیایی پاری سن ژرمن گفت: در ایتالیا ام‌باپه را با ستاره‌های بزرگی چون دل پیرو، روبرتو باجو و توتی مقایسه می‌کنند اما من باید بگویم که این بازیکن جوان استعدادی عجیب دارد. او توانایی‌هایی دارد که من به ندرت در یک بازیکن دیده‌ام. از نظر من ام‌باپه شایسته‌ترین بازیکن برای کسب توپ طلا است.

او ادامه داد: ام‌باپه با توانایی‌هایی که دارد می‌تواند در هر دیداری سرنوشت ساز ظاهر شود و نتیجه بازی را تغییر دهد. من او را شایسته کسب توپ طلای ۲۰۱۸ می‌دانم و نمی توانم خلاف چنین چیزی را بر زبان آورم.

کریستیانو رونالدو و لیونل مسی ۱۰ سال است که بر توپ طلا سلطه دارند و یکی پس از دیگری آن را به دست می‌آورند اما به نظر می‌رسد که حداقل امسال آن‌ها این جایزه بزرگ را به دست نمی‌آورند.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد