لیگ NBA|پیروزی پلیکانز با درخشش دیویس/گسول، رکورد دار ممفیس شد

عنوان

تیم نیواورلینز پلیکانز با درخشش آنتونی دیویس در بازی صبح امروز خود مقابل نیویورک نیکس به پیروزی رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دیدارهای صبح امروز ( شنبه) لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، تیم نیواورلینز پلیکانز با درخشش آنتونی دیویس در سالن «اسموثی کینگ سنتر» موفق به شکست میهمان خود نیویورک نیکس شد. دیویس در این بازی 43 امتیاز، 17 ریباند و 5 پاس گل داشت. پلیکانز در این بازی 34 بار برای پرتاب 3 امتیازی اقدام کرد که تنها در 10 مورد موفق بود.

در بازی دیگری که در سالن «ولز فارگو سنتر» شهر فیلادلفیا برگزار شد، تیم میزبان با 28 امتیاز جیمی باتلر و 23 امتیاز جوئل امبید از سد یوتا جز گذشت. این نخستین بازی باتلر برای فیلادلفیا سونی سیکسرز پس از جدایی از مینه سوتا بود.

تیم ممفیس گریزلیز هم با 19 امتیاز و 15 ریباند مارک گسول، تیم ساکرامنتو کینگز را شکست داد. تعداد ریباندهای گسول پس از این بازی به 5613 رسید و از رکورد زاک رندولف (5612) گذشت تا تبدیل به رکورد دار ریباند در تاریخ باشگاه شود.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

تورونتو 116 – بوستون 123 (وقت اضافه نخست)
میامی 91 – ایندیانا 99
یوتا 107 – فیلادلفیا 113
بروکلین 115 – واشنگتن 104
نیویورک 124 – نیواورلینز 129
پورتلند 96 – مینه سوتا 112
ساکرامنتو 104 – ممفیس 112
شیکاگو 104 – میلواکی 123

در پایان بازی های امروز، تورونتو رپتورز  با 12 پیروزی و 4 شکست در صدر کنفرانس شرق و گلدن استیت وریرز نیز با 12 پیروزی و 4 شکست در صدر کنفرانس غرب قرار دارند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی:

دشمن ضعیف است، مسئولین فریب نخورند

تدبیر مفسده انگیز دولت در تنظیم بازار گوشت قرمز

طی ماه‌های اخیر ، قیمت گوشت قرمز به‌طور افسارگسیخته‌ای افزایش یافت و دولت با تخصیص ارز 4200 برای واردات این کالا سعی کرد مردم تحت‌فشار قرار نگیرند، ولی نتیجه این سیاست فربه‌تر شدن جیب دلالان و ضعیف‌تر شدن قدرت خرید مصرف‌کنندگان بود. 

قیمتِ کار خیر

اگر بخواهیم تعدادی از پدیده های اجتماعی پرتکرار و پررنگ سالهای اخیر را برشمریم، بدون شک «انجمن ها و گروه های خیریه» یکی از آنها خواهد بود. راه اندازی گروهها و انجمن های خیریه در نقاط مختلف کشور در سالهای اخیر یکی از پررنگ ترین کارهایی است که از سوی افرادِ مختلف صورت می گیرد.

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر را باید جشنواره «تنوع و تکنیک» نامید؛ جشنواره‌ای که مهمترین ویژگی آن که گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه قوت آن و گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه ضعف آن می‌شد، همین «تنوع و تکنیک» بود!

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین