مشتاقی:تلفنی موافقتم را با بازگشت محمد بنا اعلام کردم/امیدوارم کشتی در المپیک بدرخشد

عنوان

عضو شواری فنی تیم های ملی کشتی فرنگی گفت:به صورت تلفنی اعلام کردم موافق بازگشت دوباره محمد بنا به عنوان سرمربی تیم ملی هستم و برای او آرزوی موفقیت کردم.

بهرام مشتاقی در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان این مطلب افزود:در حین انجام یک کار اداری بودم که از فدراسیون با من تماس گرفته شد و به دلیل آنکه نمی توانستم به محل فدراسیون بروم وقتی از طرف حمید بنی تمیم موضوع بازگشت محمد بنا مطرح شد استقبال کردم و موافقت خود را با سرمربیگری او اعلام نمودم.

دارنده مدال طلای بازی های آسیایی 1974 تهران تصریح کرد:من همان زمان هم با رفتن محمد بنا مخالف بودم و حالا که وی دوباره هدایت فرنگی کاران را بر عهده گرفته خوشحالم و امیدوارم کشتی ایران در المپیک 2020 بدرخشد.

مشتاقی خاطرنشان کرد:بازگشت بنا را به فال نیک می گیریم و توقع داریم همه اهالی کشتی با همدلی دست به دست هم دهند تا بتوانیم موفقیت های گذشته را تکرار کنیم.


بیشتر بخوانید:

عنوان ششمی ایران در کشتی فرنگی امید های جهان/گرجستان قهرمان شد

بازگشت محمد بنا به کشتی/سرمربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی معرفی شد


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

طبقه متوسط، مستضعفین و شاغلین فقیر در گفتگو با دکتر محمد خوش‌چهره

افزایش تعداد شاغلین فقیر نتیجه سیاست‌های غلط دولت است

حق بیمه قرارداد؛ خنجری بر پشت کارآفرینان

سازمان تامین اجتماعی یکی از مهم ترین نهاد های موثر در اقتصاد کشور است. این سازمان  که به دلیل مشکلات ساختاری و سوء مدیریت، گرفتار مشکلات مالی است، با دریافت مبالغ غیر منصفانه از کارفرماها، مشکلات مالی خود را مرهم نهاده است. اما این شرایط، کار را برای بنگاه های تولیدی بسیار سخت کرده است

خودکفایی و استقلال اقتصادی لازمه فعالیت‌های فرهنگی

اگر استقلال مالی از حاکمیت در انجام فعالیت‌های فرهنگی تحقق یابد، تولیدات فرهنگی خودکفا در همه جا و همه شرایطی، با اندکی تغییر در بازدهی، قدرت زیست خواهند داشت و آنگاه می‌توان به گسترش چنین فعالیت هایی در محیط‌های فرهنگی خارج از حاکمیت جغرافیایی جمهوری اسلامی نیز چشم دوخت. به عبارتی استقلال اقتصادی راز بقای فعالیت های فرهنگی و پیش نیازی برای صدور انقلاب است.

شرح حدیث رهبر انقلاب درباره ریاست‌طلبی/ نباید دنبال ریاست بدویم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: برخی‌ها برای نمایندگی مجلس خودشان را می‌کُشند؛ اگر راه پیدا نکنند یا صلاحیّتش را تأیید نکنند یا رأی نیاورد، خودش را به آب و آتش و در و دیوار می‌زند که چرا نشد؛ این عقل و تدبیر نیست.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضور در تورنمنت‌ها به هماهنگی در مسیر جام جهانی به تیم ملی کمک کند
شمسایی: تنها نامی از فوتسال باقی مانده است / یک نفر همیشه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف می‌اندازد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین