عزیزی به فارس خبر داد

استفاده از صندلی کودک در خودرو اجباری می‌شود

عنوان

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در نشست امروز با بررسی لایحه اصلاح ماده۱۹ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، الزام استفاده از صندلی کودک برای کودکان خردسال به تصویب رسید.

محمد عزیزی نماینده مردم ابهر و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش،‌ اظهار داشت: در نشست امروز  لایحه اصلاح ماده19 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این جلسه با حضور نماینده نیروی انتظامی و اعضا برگزار شد،‌ افزود: پس از بحث‌ و تبادل نظر اعضا، نهایتا الزام استفاده از صندلی کودک برای کودکان خردسال به تصویب رسید.

عزیزی در بیان جزئیات لایحه مزبور عنوان کرد که در صورت تصویب نهایی آن در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در صورت عدم استفاده از صندلی کودک راننده خودرو جریمه خواهد شد.

وی در ادامه عنوان کرد: البته در نشست امروز درباره قیمت خودرو هم مباحثی مطرح شد که مشخص شد وزارت صنعت قصد تغییر قیمت در خودروهای داخلی را دارد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

درباره انتصاب مدیر جدید شبکه افق سیما و لزوم تغییر در رویکردهای این شبکه

چرا «افق» تبدیل به یک شبکه عام برای مخاطبان نشد؟

جنگ زرگری یاران روحانی بر سر دلار 4200 تومانی

با گذشت 8 ماه از تصمیم دلار 4200 تومانی حالا که ناکارآمدی آن بر همگان عیان شده همه دولتمردان و اعضای تیم اقتصادی از آن برائت می جویند و یا در قبال آن سکوت می کنند.

مدیران فاسد نجومی‌بگیر را شلاق بزنید

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: نماز جمعه قلب تپنده جامعه و مغز بیدار جامعه باید باشد که برای مشکلات مردم دائما راه‌حل ارائه دهد.

قیمت‌ها با پذیرش برجام و FATF چهار برابر شد/ روحانی استاد فرافکنی درتحمیلFATF است

نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی با تشریح دو ایراد اساسی لایحه بودجه ۹۸، گفت: لایحه بودجه اصلاح شده سال ۹۸، احتمالا تا پایان هفته جاری یا اوایل هفته بعدی تقدیم مجلس می‌شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بازی رسانه‌ای کی بود؟ کی بود؟ من نبودم!
جنگ زرگری یاران روحانی بر سر دلار ۴۲۰۰ تومانی
رحیم‌پور ازغدی در پیش از خطبه‌های نمازجمعه
مدیران فاسد نجومی‌بگیر را شلاق بزنید
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین