پیش تولید سریال حضرت موسی(ع) رسماً آغاز شد

عنوان

مرحله پیش تولید سریال الف وی‍ژه حضرت موسی(ع) در نشست صمیمانه رئیس سازمان صدا و سیما با معاون سیما، رئیس مرکز سیما فیلم و تهیه کننده وکارگردان این سریال رسماً آغاز شد.

- اخبار فرهنگی -

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، در این جلسه که در محل حوزه ریاست سازمان صدا وسیما برگزار شد عبدالعلی علی عسکری با تاکید بر اینکه سریال حضرت موسی(ع) یکی از جذاب ترین و تأثیرگذارترین مجموعههای نمایشی تلویزیون خواهد بود گفت: این سریال منشأ تولید و هدایت دیگر سریال های تلویزیونی به لحاظ طراز و محتوا خواهد بود و ظرفیتهای عظیمی  را از جهات مختلف به نمایش خواهد گذاشت.

دراین جلسه که مرتضی میرباقری معاون سیما، حسین کرمی رئیس مرکز سیما فیلم، سید احمد میرعلایی تهیه کننده و جمال شورجه کارگردان سریال حضرت موسی (ع) نیز حضور داشتند قرار داد تولید این سریال الف ویژه به امضاء رسید و همچنین گزارشیاز آخرین اقدامات انجام شده در مرحله صفر پرو‍ژه و برآورد تولید ، به رئیس سازمان صداو سیما ارائه شد.

 در این گزارش به نهایی شدن نگارش 44 قسمت از این سریال 52 قسمتی اشاره شد که توسط حجتالاسلام سعید بهمنپور با ساختاری جذاب و قوی نوشته شده است همچنین تیم تولید گزارشی از بازبینی لوکیشنهای تاریخی ارائه کردند و طرح توسعه شهرک سینمایی دفاع مقدس (لوکیشن سریال حضرت یوسف (ع)) برای بازسازی بخش هایی از مصر باستان توضیح داده شد.

به این ترتیب بعد از سال ها تولید سریالهای الف ویژه تاریخی در تلویزیون از سرگرفته شد و به فاصله 20 روز دومین پروژه عظیم تاریخی تلویزیون ایران کلید خورد. سوم آذرماه بود که قرار داد سریال حضرت سلمان فارسی امضا و این سریال نیز وارد فاز پیش تولید شد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

«واکنش زدگی» در عصرِ کلمه

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟

گاهی موقع ترجمه‌کردن یک متن، مترجم به جمله‌ای برمی‌خورد که ابهام دارد یا کژتاب است و براساس شواهد متنی و فرامتنی هم نمی‌شود آن ابهام را برطرف کرد.

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

افزایش قیمت مسکن در سال 97 از تورم جلو زده است. حدود 500 هزار خانه خالی در تهران وجود دارد. تنها راهکار برای حل این مشکلات، مالیات بر عایدی سرمایه است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین