مسابقات آزاد شطرنج دهلی

مصدق پور نایب قهرمان شد

عنوان

نماینده شطرنج ایران عنوان نایب قهرمانی مسابقات آزاد دهلی را از آن خود کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسعود مصدق پور نماینده شطرنج ایران در هفدهمین دوره مسابقات آزاد دهلی هند عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.

مصدق پور با ریتینگ 2517 در دور دهم (پایانی) این رقابت ها برابر اریگایسی از هند با ریتینگ 2548  قرار گرفت و موفق شد با برتری برابر حریفش مجموع امتیازات خود را به عدد 8 رساند تا هم امتیاز با قهرمان مسابقات، به نایب قهرمانی بسنده کند.

مسابقات آزاد دهلی در 10 دور برگزار شد و علاوه بر مصدق پور، احسان قائم مقامی نیز در این رقابت ها حضور داشت. قائم مقامی هم در پایان رقابت ها با 7.5 امتیاز در رده هشتم ایستاد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد