ادامه صدرنشینی پایاتردینگ در پایان هفته سوم لیگ برتر کبدی/ ٣ تیم ٨ امتیازی در تعقیب صدرنشین

عنوان

هفته سوم لیگ برتر کبدی باشگاه‌های کشور با تداوم صدرنشینی پایا تردینگ برگزار شد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته سوم رقابت های لیگ برتر کبدی باشگاه های کشور روز پنج شنبه ٢٧ دی ماه با برگزاری ٨ دیدار در دو نوبت صبح و عصر در مجموعه ورزشی تختی تهران برگزار شد.

در هفته سوم تیم پایاتردینگ با کسب دو پیروزی مقابل میثم کاغذ و دهیاری محمدآباد با شش پیروزی متوالی به تنهایی در صدر جدول قرار گرفت.

دو تیم فجر ساری و رعدپدافند هوایی سیستان و بلوچستان نیز بازی های این هفته خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند تا در روزی که فتح کبودرآهنگ بازی مقابل فجر ساری را واگذار کرده بود در جدول شاهد ٣ تیم ٨ امتیازی در رده های دوم تا چهارم باشیم.

دهیاری محمدآباد در هفته سوم با فاضل اتراچالی به عنوان مربی به یک پیروزی و یک شکست دست پیدا کرد تا با ٦ امتیاز در رده پنجم جدول قرار بگیرد.

سه تیم عقاب تالش، الوار گرمسیری، میثم کاغذ با قبول شکست در دو بازی هفته سوم در رده های ٦ تا ٨ جدول جای دارند.

هفته چهارم لیگ برتر ١١ بهمن ماه برگزار می شود.

عباس خواجه اورسجی: در تمام استان ها پتانسیل کبدی وجود دارد/ امسال به لیگ شخصیت دادیم

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد