آنهایی که به قدرت خدا ایمان دارند در زمان قدرت بازی سیاسی نمی‌کنند

عنوان

امام جمعه موقت تهران گفت: آنهایی که به قدرت خدا ایمان دارند وقتی به قدرت رسیدند بازی سیاسی نمی‌کنند، جریان‌ها را حاکم نمی‌کنند، رفاه زده‌ها را حاکم نمی‌کنند، مرفهین بی درد را حاکم نمی‌کنند خودشان شرکت‌های مختلف داشته باشند و بچه‌هایشان هم در خارج خانه‌های مختلف داشته باشند را حاکم نمی‌کنند.

به گزارش ایسنا، کاظم صدیقی امروز (پنجشنبه) در مراسم هفتمین روز شهادت شهدای مدافع حریم امنیت اظهار کرد: افتخار داریم که میزبان ما شهیدان و مردمی هستند که برای همیشه افتخارآفرین اند. مردم اصفهان، تاریخ ایران را، تاریخ انقلاب را، تاریخ نهضت ما را با شهدای فراوان از نظر کمی و از نظر کیفی ارتقا دادند، آنها در کمک به جبهه، در حضور جبهه و در دور کردن فتنه سند افتخار دارند.

وی افزود: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نشان دادید که روحیه همان روحیه اول انقلاب است که برای شما مهم‌تر از مسائل اقتصادی است.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: این اجتماعی که در سوریه از عقاید مختلف توحیدی، زینبیون، فاطمیون، حیدریون و بسیج عزیز ما با اراده شهید حججی تشکیل شده یا در برابر نظام سرمایه داری جوانانی که به پا خاستند و تاکنون حکومت فریب کار فرانسه نتوانسته این شعله را خاموش کند همه جرقه‌هایی از انقلاب شماست و بستری است که سپاه قدس آن را فراهم کرده است.

صدیقی افزود: این گروهی که در سوریه به عنوان داعش کار را شروع کرد بنایش بر این بود که در عراق نیز به حریم حرم های الهی تعرض کند و هدف نهایی آنها بعد از آن ویرانی بارگاه‌های خدا بود و می‌خواستند طرفداران اهل بیت (ع) چه مرد و چه زن را قتل عام کنند. در یکی از سخنرانی‌های رؤسای داعشی که می‌خواستند جای بشار اسد در سوریه او را بگمارند او می‌گفت ما از یزید باید عبرت بگیریم، یزید حسین (ع) را کشت اما زن و بچه‌اش را زنده نگه داشت ما باید هم مردان و هم زنان شیعه را بکشیم باید قتل عامی انجام دهیم که از آن‌ها هیچ‌کسی باقی نماند.

حجه الاسلام صدیقی اظهار کرد: دشمن ما آمریکا است و آنها با استفاده از فرمول‌های روانشناسی، سیاسی و تربیتی افرادی که درک صحیحی ندارند را ساختند تا آتش روشن کنند تا انقلاب ما و به کلی شیعه را نابود کنند. این موجودات کثیف و پلید که جوانان ما را می‌کشند گرگ‌های خون‌آشام تربیت شده آمریکا و اروپا و رهبران استکبار و غارتگران بین المللی هستند و آماده بودند که تمام امکانات آمریکا و با پول عربستان کثیف و امارات و کشورهای منطقه که پول نفتشان در اختیارشان بود بمانند.

صدیقی گفت: آنها یقین داشتند که بشار اسد باید برود، سیاسیون هم می‌گفتند بشار باید برود و برخی از کله‌گنده‌های داخلی ما که خیلی سیاستمدار بودند می‌گفتند برای ما نمی‌صرفد در سوریه سرمایه گذاری کنیم چراکه بشار رفتنی است.

وی ادامه داد: طی ۸ سال جنگ تحمیلی می‌خواستند کار کشور را یکسره کنند نتوانستند در جنگ نرم نیز پس از ۸ ماه فتنه‌گری فتنه گران داخلی و عوامل بیگانه و مجریان برنامه‌های آمریکا و اسرائیل و اروپا مردم به خیابان آمدند و از شهدا و ولایت دفاع کردند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: اگر حضرت موسی (ع) قیام نمی‌کرد و یا حضرت عیسی (ع) قیام نمی‌کرد از معابد و کلیساها چیزی باقی نمی‌ماند. امروز هم اگر شهدای شما نبودند جانبازان شما نبودند و این رشادت‌ها و درد و رنج‌ها نبود چه می‌شد، آنگاه امروز پایگاه‌های فرهنگی مثل مسجد، نماز جماعت، نماز جمعه، مکتب قرآن نمی‌توانستیم داشته باشیم.

وی اظهار کرد: اگر ما خون دادیم برای شکم خون نداده‌ایم مردم با شکم گرسنه در ۲۲ بهمن شرکت کردند و نشان دادند بصیرت و دقت بالایی دارند این در حالی است که دشمن به دنبال ریشه کن کردن انقلاب است. ما اگر از مسئولان گله داریم چون عادل نیستند، چون به بیرون تکیه کردند، چون برجام را امضا کردند، چون FATF را دامن می‌زنند، استقلال ما را می‌خواهند به خطر بیندازند، اطلاعاتمان را می‌خواهند در اختیار دشمن قرار دهند اینها مردم را ناراحت و افسرده می‌کند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه مردم با چشم باز انقلاب کردند و از هدفشان هرگز غافل نیستند، گفت: اگر شهادت نبود، اگر بسیج نبود، اگر مرزداران نبودند، اگر سبزپوشان نبودند، اگر نیروهای مسلح نبودند شما محل اجتماع و کانون فرهنگی و اخلاقی و عفتی، ولایتی و معارف قرآنی نداشتید.

صدیقی تاکید کرد: خدا می‌خواهد به عده‌ای ندا دهد که من هوایت را دارم و چتر قدرت من بر سر توست اما باید جبهه بروی، مردانگی خودت را آنجا به امضا برسانی خدا می‌خواهد در این چند میلیارد انسان، این جمعیتی که به رهبری حضرت امام ۴۰ سال پیش قیام کردند و ایستادند و کشورشان را تهاجم‌ها نگه داشتند و دشمن را از خاک سه استانش بیرون کردند، بگوید هوایتان را دارد. امروز رهبر ما همان رهبری است که به سید حسن نصرالله می‌گوید مقاومت پیروز است و پیروز می‌شود، می‌گوید بشار اسد می‌ماند و می‌ماند، و امروز می‌گوید آمریکا در حال افول است و کشور ایران اوج می‌گیرد.

صدیقی ادامه داد: شما تعجب نکنید که گاهی از دولت انتقاد دارم ولی خیلی به من گیر نمی‌دهند، اما اگر به برجام چیزی بگوییم کانال‌های مختلفشان مقابله می‌کنند این در حالی است که ما به خدا متکی هستیم و خدا به ما وعده داده است که اگر ایمان داشته باشید قدرتمندید شهدای ما به اتکای قدرت خدا ۸ سال جنگیدند. آنهایی که به قدرت خدا ایمان دارند وقتی به قدرت رسیدند بازی سیاسی نمی‌کنند، جریان‌ها را حاکم نمی‌کنند، رفاه زده‌ها را حاکم نمی‌کنند، مرفهین بی درد را حاکم نمی‌کنند خودشان شرکت‌های مختلف داشته باشند و بچه‌هایشان هم در خارج خانه‌های مختلف داشته باشند را حاکم نمی‌کنند.

امام جمعه موقت تهران افزود: مردم خدا را در جای جای زندگی خود دیده‌اند شهدا خونشان را دادند تا اول ارتباطمان با خدا تنظیم باشد و سپس قدرت اقتصادی داشته باشیم. در یک جامعه اسلامی زشت است مردم گرفتار باشند. دخترها و جوانان چکار می‌کنند؟ از بیکاری قاچاق فروشی می‌کنند، امروز منکر معروف شده و معروف منکر شده، چرا جرأت نداریم به کسی که بی حجاب است بگوییم حجابت را رعایت کن این خون‌ها بیدار گر است بعد از ۲۲ بهمن که زیر تابوت شهدایتان سنگ تمام گذاشتید خدا به احترام شهدا برای شما کم نمی‌گذارد این بیدار کرد شما را و دنیا فهمید شما برای شهدا قداست قائلید.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در پیام نوروزی رهبر انقلاب اعلام گردید

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟
در دفاع از انقلاب
درپی شکایت صالحی امیری
الیاس نادران سکوت را شکست
روحانی در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق:
آماده‌ایم در بازسازی عراق از همه توان و امکانات استفاده کنیم
با حکم رهبر معظم انقلاب؛
سید ابراهیم رئیسی، قاضی القضات شد
شرط تحقق گام دوم سیاست خارجی انقلابی:
«تحرک جدید نهضت بیداری‌اسلامی» توام با دیپلماسی‌عمومی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین