بادامچیان در مراسم گرامیداشت عبدالعلی مزاری:

وحدت ملت افغانستان مانع سلطه‌گری آمریکا می‌شود

عنوان

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر وحدت بین ملت افغانستان برقرار شود، آمریکا و دشمنان اسلام نمی‌توانند سلطه‌گری کنند.

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، بیست و چهارمین مراسم گرامیداشت شهید وحدت ملی افغانستان «عبدالعلی مزاری» به منظور تجدید پیمان با آرمان‌های آن شهید فقید، همرزمان و همراهان وفادارش و دیگر شهدای عزیز کشور افغانستان با حضور نمایندگان و شخصیت‌های برجسته افغانستانی در ایران و با سخنرانی اسدالله بادامچیان دبیر کل حزب موتلفه اسلامی به همّتِ بنیاد شهید وحدت ملی در تهران، برگزار شد.

در این مراسم ضمن قرائت بیانیه حاج محمدمحقق معاونت ریاست اجراییه دولت افغانستان و رهبر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان، اسدالله بادامچیان دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی ایران و هم سلول این شهید با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مزاری، وی را شخصیت ارزش مدار، متدین، صادق و دردمند، آگاه به تحولات و مسایل روز دانست.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی شرکت‌کنندگان در این مراسم را به تأسی و پیروی از راه آن شهید والامقام فراخواند و گفت: اگر وحدت بین ملت افغانستان با همت ملت آن برقرار شود، آمریکا و دشمنان اسلام و ملت‌ها نمی‌توانند سلطه‌گری کنند و مردم افغانستان در بهترین شرایط به سر خواهند برد.

در این مراسم نمایندگان دفاتر مراجع عظام تقلید افغانستان در ایران، معاون بین الملل حزب مؤتلفه اسلامى، ریاست و اعضای بنیاد شهید وحدت ملی استاد عبدالعلی مزاری در تهران، علما و طلاب، مبارزین، همسنگران و هم بندان رهبر شهید و جمعی از مسئولین ورزشی، فرهنگی و اعضای هیئات مذهبی و جامعه مهاجرین افغانستان حضور داشتند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
درخواست مجوز روحانی برای جبران خسارات سیل
اجازه رهبر انقلاب برای برداشت از صندوق توسعه ملی
دلار آمریکا حکم ارز قاچاق پیدا می‌کند
حذف دلار از معاملات خارجی +متن طرح نمایندگان مجلس
۵ اقدام لازم برای مقابله با سیاست جدید امریکا
هدف ترامپ از «تروریست» اعلام کردن «سپاه» چیست؟
تاملی بر انتخاب نام و شعار امسال
چرا سال «رونق تولید»؟
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:
مصاف توحید و طاغوت اجتناب ناپذیر است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین