اخبار آسیب های احتماعی (۸)

رئیس کمیته امداد عنوان کرد:یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵

تأکید بر 5 آسیب اجتماعی در جلسات رهبری

رئیس کمیته امداد از بیان 5 نوع آسیب اجتماعی در جلسات رهبری خبر داد و گفت: براساس این 5 آسیب، مسیر حرکت مشخص شد و از نظر وزارت کشور، این آسیب‌ها در اولویت بوده‌اند.

معاون دادستان کل کشور:جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵

برخی دست اندرکاران، شبکه‌های اجتماعی بیگانه را ترجیح می‌دهند

معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: فعالیت شبکه‌های اجتماعی بیگانه در ایران برخلاف سیاست کلی اقتصاد مقاومتی است و برخی دست‌اندرکاران فضای مجازی کشور این شبکه‎ها را بر شبکه‌های داخلی ترجیح می‌دهند.

علی ربیعی مطرح کرد؛شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵

"بهزیستی مساجد"، راه‌حل کاهش آسیب‌های اجتماعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشکلات اقتصادی، دیر یا زود حل شدنی است اما باید برای جلوگیری از" فروپاشی اخلاقی جامعه" تلاش جدی کرد زیرا هر روز آمارهای تکان‌دهنده‌ای از افزایش آسیب‌های اجتماعی به گوش می‌رسد.

دادستان کل کشور:یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵

برای کنترل آسیب‌های فضای مجازی ستاد بحران تشکیل شود

دادستان کل کشور گفت: همانطور که برای آسیب های دیگر ستاد بحران تشکیل می شود باید برای آسیب های ناشی از فضای مجازی مخصوصا برای جوانان نیز ستاد بحران تشکیل شود.

۷ مخاطره تهدید‌کننده دانش‌آموزان در مدارس؛شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

نوجوانان در میدان مین آسیب‌های اجتماعی

پیشگیری درحوزه آسیب‌های اجتماعی به فراموشی سپرده شده به همین خاطر سن ابتلا به این مسائل روندی نزولی را پشت سر می‌گذارد؛ روندی که این روزها قربانیان بیگناهی مانند کودکان و نوجوانان را نیز هدف قرار داده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان:جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴

اوغات فراغت جوانان از 8 به 13 ساعت افزایش یافته است

معاون وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه اوقات فراغت به عنوان یکی از مهمترین محور برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان است افزود: وقت اختیاری جوانان از 8 ساعت به 13 ساعت افزایش یافته است که بسیار خطرناک است.

یادداشت//چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴

چرا تلگرام باید فیلتر شود؟

با یک جستو جوی ساده در اینترنت متوجه خواهید شد که بیش از 80 درصد کاربران تلگرام ایرانی هستند. چرایی این که تلگرام با وجود کانا‌ل‌های غیر اخلاقی و تاثیر سوء آن در میان خانواده‎ها تا اکنون فیلتر نشده داستان پر حاشیه‌ای دارد.

یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

اخبار آرشیوی

وزیر کشور در جمع خبرنگاران: جمع‌آوری معتادان در کشور تسهیل نشده است/ خانه‌های مجردی دانشجویان با هدف جلوگیری مصرف مواد مخدر هر چند اندک، باید کنترل شود/ از وزارت بهداشت خواسته‌ایم فروش آزادانه قرص‌های "رتالین" در داروخانه‌ها را ضابطه‌مند کند

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین