کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد

خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی

روحانی در جمع مدیران ارشد وزارت ارتباطات:

عده‌ای فضای مجازی را تبدیل به محل شایعه‌پراکنی و دروغ‌گویی کرده‌اند/ اطلاعات کسانی که ارز دولتی می‌گیرند باید در دسترس همه مردم باشد

رئیس‌جمهور گفت: یک عده فکر می‌کنند از این فضا باید هر کاری بکنند؛ هر شایعه، هر دروغ، هر تهمت، هر استهزائی را برای منافع شخصی یا گروهی و حزبی‌شان به‌کار بگیرند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش:

بی صبرانه آماده نبرد با رژیم صهیونیستی و محو آن‌ها از روی زمین هستیم

امیر خلبان نصیرزاده گفت: جوانان نیروی هوایی بی صبرانه و با تمام وجود آماده نبرد با رژیم صهیونیستی و محو آن‌ها از روی زمین هستند.

فیلم: پشت‌پرده انحصار قطعه‌سازی خودرو در دست شرکت‌های خانوادگی

بازار خودرو در انحصار چند قطعه ساز خاص است که همگی عضو شورای سیاست گذاری خودرو هستند. 

تاجگردون در مصاحبه تفصیلی عنوان کرد

کودتای اقتصادی شده اما کسی متوجه آن نیست!/ احمد‌ی‌نژاد بودجۀ حوزه علمیه را یک سوم کرد/ آشنا گلایه کرد که چرا او را با مشایی مقایسه کرده‌ام

غلامرضا تاجگردون، رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ در گفتگویی به موضوع های مختلفی از جمله بودجه سال ۹۸، هدفمندی یارانه ها، افزایش قیمت حامل های انرژی و... پرداخت.

گزارش نسیم آنلاین از یک شایعه در فضای مجازی

آیا دولت به جای گوسفند خوک‌های گوسفندنمای چینی وارد کرده است

به دنبال انتشار خبر از سر گیری واردات گوشت گوسفندهای چینی به ایران شایعه‌ای در شبکه های اجتماعی منتشر شد. بر اساس این شایعه که به سرعت در تلگرام در حال پخش است این گوسفند ها حاصل جفت گیری خوک و گوسفند برای رشد سریع تر گوسفند هستند.

دبیر شورای عالی فضای مجازی :

اینستاگرام با هنجار‌های ما مطابق نیست/ اجازه نمی‌دهیم نظام رسانه‌ای ما در سکو‌های خارجی شکل گیرد/ شکل‌گیری مشابه‌های اینستاگرام و تلگرام در کشور تا ۲ سال آینده

سیدابوالحسن فیروزآبادی تأکید کرد که اینستاگرام پلتفرمی ویترینی است که با هنجار های ما مطابق نیست و هر حرکتی که با هنجار ها و ارزش های ما مطابقت نداشته باشد، خطرناک است.

آیت‌الله نوری همدانی:

پالرمو با استقلال کشور منافات دارد

آیت‌الله نوری همدانی با تقدیر از حساسیت حوزه و طلاب نسبت به امضاء کنوانیسون‌های مشکوک در کشور تاکید کرد: ما باید مخالفت خود را از طریق قانون و منطق و به دور از تشنج‌آفرینی دنبال کنیم، لذا بنده ضمن اینکه پالرمو را خلاف مصلحت و استقلال کشور می‌دانم ولی با حرکت‌هی تشنج‌آفرین هم مخالفم.

معاون وزیر ارتباطات مطرح کرد؛

صرف وقت کاربران ایرانی درشبکه‌های اجتماعی/۳۰ برابر مطالعه روزنامه

معاون وزیر ارتباطات میزان صرف وقت کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی را ۳۰ برابر زمان مطالعه روزنامه و ۹ برابر زمان کتابخوانی عنوان کرد.

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین