برای کمک به کودکان مناطق محروم جنوب کرمان

شما هم به کمپین نذر مهربانی بپیوندید

عنوان

کمپین نذر مهربانی خبرگزاری فارس قصد دارد با سفر به مناطق حاشیه‌نشین و محروم استان کرمان وسیستان و بلوچستان پیگیر مشکلات و بیماران ساکن در این مناطق شود.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، بدون شک مناطق حاشیه ای استان کرمان و سیستان بلوچستان جزو محروم ترین مناطق کشور از لحاظ امکانات بهداشتی و درمانی بشمار می روند. هر چند که بارها از سوی مسئولان این مناطق پایان کپرنشینی اعلام شده اما هنوز هستند خانواده هایی که به دلیل مشکلات مالی و شدت فقر برای زندگی مکانی جز کپرها پیدا نکرده اند.

مردم این مناطق هنوز هم روزگار خود را در کپرها سپری می کنند و شدت فقر در این منطقه به قدری است که کودکان اینجا حتی لباسی مناسب برای پوشیدن ندارند، بسیاری از آن ها حتی رنگ و بوی مدرسه را ندیده اند و هیچ وقت حس خوب بازی با همکلاسی ها و نشستن در کلاس درس را نچشیده اند؛ بسیاری از مردم این مناطق باید برای درمان بیماری شان مسیرهای بسیار طولانی را طی کنند که همین ناهمواری و صعب العبوری مسیر باعث شده است تا بسیاری از آن ها رنج تحمل بیماری را بر درمان ترجیح دهند.

در این کمپین #نذر_مهربانی خبرگزاری فارس خدمات بهداشتی و درمانی رایگان توسط پزشکان داوطلب و جهادی به ساکنان این مناطق محروم ارائه خواهد شد وهمچنین افرادی که نیاز به درمان های تخصصی و پیشرفته داشته باشند به مراکز درمانی ارجاع خواهند شد.

«از پزشکان، داروسازها، مراکز تصویربرداری و رادیولوژی، مراکز درمانی و خیرانی که قصد همراهی و کمک در این امر انسان دوستانه را دارند دعوت می شود با آی دی تلگرامی fars_salamat@ یا شماره 02142082237 ارتباط برقرار کنند.»

***همچنین عموم مردم جامعه می توانند برای اهدای لباس، عروسک و اسباب بازی برای مردم و کودکان این مناطق با آی دی تلگرامی اعلام شده تماس بگیرند، ما هدایای شما را به دست کودکان محروم خواهیم رساند.

 خیرین می توانند با واریز کمک های نقدی خود به شماره حساب 5022297000030184 به نام موسسه خیریه وفاق سبز علوی کشور این کمپین را در راستای تهیه دارو و ملزومات پزشکی برای ساکنان این مناطق همراهی کنند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین