ساخت یک اثر حجمی با الهام از نقوش اسلامی

نسیم آنلاین

اثر حجمی محمد بیک‌زاده که با الهام از نقوش اسلامی ساخته شده است؛ در یکی از معابر شهر تهران نصب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، اثر حجمی محمد بیک زاده روز گذشته (شنبه ۵ اسفند) در اتوبان چمران، ابتدای خیابان فاطمی نصب شد.

این اثر که الهام گرفته از نقوش اسلامی است، تلاش کرده ضمن تزریق ارزش های معنوی به فضای شهری، حال شهر را بهتر کند. بیک زاده در این باره گفت: این اثر عنوان خاصی ندارد و با استفاده از پروفیل های آهنی نازک ساخته شده است.

وی درباره ابعاد اثر گفت: ارتفاع کار ۶ متر و کل کار ۲.۵ در ۲.۵ متر ساخته شده است و استفاده از نقوش اسلامی در آن تلاش دارد هنر اسلامی را در معرض دید عموم قرار دهد.

اثر حجمی ابوسعید ابوالخیر یکی دیگر از کارهای این هنرمند بود که به آن اشاره کرد و گفت: این اثر یک کار فیگوراتیو است که در میدان منیریه نصب شده و جنس کار از بتون است.
انتهای پیام/

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین