جلیلی:

دشمن هیچ مضایقه‌ای در هزینه کردن برای براندازی نکرده است

عنوان

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نترسیدن، نگران نشدن از تهدید دشمن و تلاش مجاهدانه پیام شهدا برای امروز است که اگر به آن‌ها توجه کنیم برای ما موفقیت‌های بزرگتری را به ارمغان می‌آورد.

به گزارش ایسنا،  سعید جلیلی در اجلاسیه شهدای دانش آموز و فرهنگی خراسان جنوبی اظهار کرد: یکی از پیام‌های قرآن درباره شهدا این است که شهیدان زنده هستند یعنی برای امروز ما هم پیام دارند.

وی افزود: یاد شهدا و افتخار به حماسه‌های آنها ارزشمند است اما احترام به شهدا این است که شهدا را به امروز بیاوریم که اگر بودند چه می‌کردند.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه مقاومت و پیشرفت نظام اسلامی ایران و تکثیر این پیشرفت به جهان باعث ناراحتی دشمنان شده است، تصریح کرد: پیام شهدا پیام بشارت است که بحث امروز ما است.

جلیلی ادامه داد: اگر ایران هیچ اقتدار، موفقیت و دستاوردی ندارد، چرا دشمن همه تلاش خود را علیه کشور بکار گرفته است تا موفقیت ایران را بپوشاند.

وی گفت: خط مقابل شهادت و آن خطی که عزت و افتخار را برای کشور نمی‌خواهد، ترساندن است اما ملتی که مردانه ایستاده و توانسته این موفقیت‌های بزرگ را برای کشور به ارمغان آورد از چیزی نمی‌ترسد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: دشمن از این ناراحت است که آخرین حربه‌های خود علیه نظام اسلامی را بکار گرفته، از حربه نظامی جواب نگرفت، از حربه‌های سیاسی و توطئه‌ها نیز جوابی نگرفت.

جلیلی با بیان اینکه دشمن امروز نگران این است که باید به بالندگی، تثبیت و پیشرفت جمهوری اسلامی اعتراف کند، اظهار کرد: با قدرت مردم است که کارهای بزرگ انجام می‌شود.

وی افزود: با استفاده از توانمندی‌های بزرگ ملت، قدرت اقتصادی جمهوری اسلامی در ابعاد جدید جلوه‌های خود را نشان خواهد داد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه دشمن نگران است که اگر کارآمدی آخرین ابزار خود را از دست دهد دیگر چیزی برای نشان دادن ندارد، اظهار کرد:‌ دشمنان نمی‌توانند ایمان مردمی که با نظام جمهوری اسلامی پیوند خورده را محاسبه کنند.

جلیلی با اشاره به اینکه دشمن هیچ مضایقه‌ای در هزینه کردن برای براندازی نظام جمهوری اسلامی نکرده است اما خوشبختانه تاکنون موفق نشده است، خاطرنشان کرد: دشمنان در محاسبات خود این را نگنجانده بودند که اگر جنگی را تحمیل می‌کنند ۴۰۰ دانش آموز از شرقی ترین نقطه کشور در جنگ مردانه ایستادگی خواهند کرد.

وی یادآور شد: ایران هرآنچه قدرت در منطقه وجود دارد را در اختیار دارد و امروز همه قدرت‌های جهان بیان می‌کنند که ایران کانون امنیت است و این امنیت مثال زدنی است.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

لزوم تخصیص ردیف مستقل برای خرید تضمینی گندم در بودجه

نیکزادی پناه عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، در خصوص اعتبارات مالی خرید تضمینی گندم در لایحه بودجه سال 98، گفت: دولت برای خرید تضمینی گندم موظف به اختصاص ردیف بودجه مستقل است. سال گذشته ردیف بودجه مستقلی برای خرید تضمینی گندم در نظر گرفته نشد و این موضوع مشکلاتی به وجود آورد. 

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات

مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود به وسیله انتخابات و افزایش استقلال و اعتماد به نفس مردم از جمله دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی می باشد. مجلس شورای اسلامی یکی از نهادهایی است که مردم با رای به نماینده های معتمد خود در سرنوشت خود تاثیر گذار بوده اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به بهانه ی تصویب کلیات استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی
۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات
هشدار آیت‌الله مکارم شیرازی:
دشمنان برای خوزستان و اهواز برنامه‌ها دارند
شمخانی در همایش دفاع و امنیت در غرب آسیا:
سیاست ایران حفظ امنیت منطقه و مبارزه جدی با هر نوع تروریسم است
توضیحات رئیس دفتر رئیس جمهور در مصاحبه با خبرنگاران
فیلم: مخالفت روحانی با استعفای وزیر بهداشت
پرسشی از شریعتمداری، وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی؛
چرا برکناری مدیران چند شغله در وزات کار مسکوت ماند؟!
در خواست سعید جلیلی از دانشگاهیان ؛
برجام را بررسی کنید
رهبر انقلاب در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین:
پیروزی نهایی فلسطین در آینده‌ای نه چندان دور محقق خواهد شد
سردار قاسم سلیمانی:
عملیات کربلای ۴ عملیات اصلی بود
در گفتگو با نسیم آنلاین مطرح شد
یزد؛ استانی بدون مسوول!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین