ظاهری در گفت‌وگو با فارس:

دولت برای تورم و گرانی فکری کند/ لزوم برخورد شدیدتر قوه قضاییه با دلالان و قاچاقچیان

عنوان

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس گفت: قوه قضاییه و دستگاه‌های نظارتی باید با دلالان و قاچاقچیان برخورد شدیدتری داشته باشند و نباید کار به گونه‌ای باشد که به جای برخورد با دلالان با خرده‌فروشان و تولیدکنندگان برخورد شود.

علی عسکر ظاهری نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مشکلات معیشتی مردم گفت: لازم است تا دولت برای مشکل معیشت مردم و تورم و گرانی در بازار فکری کند و اگر چه ما همگی باید تلاش کنیم و به مردم امید بدهیم اما واقعیت این است که زندگی برای مردم سخت شده است و گرانی و بیکاری واقعاً کمرشکن شده است.

وی افزود: بسیاری از جوانان به خاطر اینکه بیکار هستند در حال دچار شدن به بیماری‌های روانی هستند و لازم است تا با یک عزم ملی در مقابل فشارهای دشمن بایستیم و مردم این تلاش ما را حفظ کنند. 

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مشکلات گرانی، تورم و بیکاری خیلی دارد رضایتمندی مردم را پایین می‌آورد و باید برای حل مشکلات معیشتی مردم اقدام جدی شود. 

ظاهری با اشاره به عملکرد دستگاه‌های نظارتی در بحث مقابله با گرانی در بازار خاطرنشان کرد: به جای اینکه با دلال‌ها که حتی به خانواده‌های خود هم رحم نمی‌کنند برخورد شود ما شاهدیم که با مغازه‌دار خرده‌فروش برخورد می‌کنند. و آنچه مهم این است که باید با عوامل اصلی گرانی در بازار برخورد شود نه با خرده‌فروش.

وی افزود: نهادهای نظارتی و قوه قضاییه باید با دلالان و قاچاقچیان برخورد شدیدتری داشته باشند تا اینکه بخواهند با تولیدکنندگان و خرده‌فروشان برخورد کنند چرا که تولیدکنندگان مواد اولیه را گران می‌خرند که کالای تولیدی گران می‌شود و خرده‌فروش هم کالا را گران می‌خرد و طبیعتاً با گران هم به بازار عرضه می‌‌کند. 

انتهای پیام/

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟
در دفاع از انقلاب
درپی شکایت صالحی امیری
الیاس نادران سکوت را شکست
روحانی در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق:
آماده‌ایم در بازسازی عراق از همه توان و امکانات استفاده کنیم
با حکم رهبر معظم انقلاب؛
سید ابراهیم رئیسی، قاضی القضات شد
شرط تحقق گام دوم سیاست خارجی انقلابی:
«تحرک جدید نهضت بیداری‌اسلامی» توام با دیپلماسی‌عمومی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین