رهبر انقلاب در دیدار مدال‌آوران بازی‌های آسیایی:

گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز خواهیم داد

دست تروریست‌ها در جیب سعودی و امارات است

جواد لاریجانی: کف‌گیر آمریکا در تهاجم علیه ایران به تهِ دیگ خورده است

حمایت سازمان ملل از عاملان حمله تروریستی اهواز

انفعال دیپلماسی وزیر نفت در آستانه آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکا؛

رپرتاژ رسانه‌های حامی دولت برای اتفاقی که زنگنه در آن هیچ نقشی نداشت!

مخالفت قطعی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس درباره تصویب یکی از لوایح "FATF"

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس جزئیات جلسه هیئت رئیسه این فراکسیون با لاریجانی را تشریح و اعلام کرد که نظر این نمایندگان مخالفت قطعی با تصویب CFT (یکی از لوایح مربوط به FATF) است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین:

الحاق به کنوانسیون­‌های FATF هیچ اثر مثبتی برای ایران ندارد

خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه اجرای بخش اعظم برنامه اقدام FATF هیچ تاثیری مثبتی بر نرخ ارز و روابط بانکی نداشته است و همچنان نشانه­ای دال بر همکاری اروپا به نفع ایران به چشم نمی­خورد، گفت: من اعتقاد دارم اگر این برنامه اقدام را به صورت کامل انجام دهیم هم باز تحریم­ها درباره ایران، شکسته نخواهد شد و این زمینه را در مجلس نمی بینم که سراغ تصویب لوایح مرتبط با FATF برود.

آقای روحانی چرا گوش نکردید؟

مظاهری: اگر منع دولت نباشد بانک مرکزی امروز هم راه‌حل دارد/ دولتها اجازه نمی دهند نقدینگی تبدیل به کالا و خدمات شود/ اشتباه محاسباتی و نادانی دلیل خوش‌بینانه بحران ارزی است

این روزها مشکلات اقتصادی یکی از موضوعات داغ مردم و رسانه هاست. اینکه ریشه برخی از ناملایمات اقتصادی چیست و چه کسانی در ایجاد آن سهم دارند و راه حل عبور از آن چه می باشد؟ طهماسب مظاهری، رئیس کل بانک مرکزی در دولت نهم و وزیر اقتصاد در دولت هشتم در گفتگویی صریح به بررسی شرایط اقتصادی کشور پرداخته است.

حجت‌الاسلام پناهیان

فرهنگ مقاومت باید به طور کامل تئوریزه شود

حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان گفت: گاهی برنامه‌هایی که رنگ و بوی مقاومت دارد در کشور ما دیده شده؛ برنامه‌هایی مانند: اربعین، دفاع مقدس و مدافعین حرم و از این دست برنامه‌ها. اشکال ما این است که نیامدیم فرهنگ مقاومت را تئوریزه کنیم!

شبکه کانون های تفکر ایران با انتشار گزارشی پیشنهاد داد:

راهکار تامین مالی محور ریلی شلمچه-بصره توسط بخش غیردولتی ایران

شبکه کانون های تفکر ایران (ایتان) با انتشار گزارشی تحلیلی ضمن تاکید بر ضرورت ساخت راه‌آهن شلمچه ـ بصره در راستای اتصال ریلی ایران به عراق، پیشنهاد داد با اخذ تضمین تهاتر نفت عراق به سرمایه‌گذار بخش غیردولتی ایران، در عوض پرداخت هزینه‌های اجرای این پروژه توسط این سرمایه گذار، هر چه سریعتر این پروژه اجرایی گردد.

در میزگردی با حضور کارشناسان بانکی بررسی شد

چه کسانی مانع «پیمان پولی دوجانبه» هستند؟

در یک میزگرد کارشناسی، موانع و الزامات عملیاتی شدن پیمان های پولی دو و چندجانبه که یکی از مهمترین راه های دور زدن تحریم آمریکاست را بررسی کرد

کدخدایی:

چه رمزی بین همزمانی حادثه تروریستی اهواز با سالروز حمله صدام وجود دارد؟

سخنگوی شورای نگهبان به حادثه تروریستی صبح روز شنبه در اهواز واکنش نشان داد.

واکنش ظریف به حمله تروریستی اهواز:

ایران پاسخ قاطعی به تروریست ها می دهد

وزیر امور خارجه با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: جمهوری اسلامی ایران حامیان منطقه ای تروریسم و اربابان آمریکایی آنها را مسئول حمله در اهواز می داند. ایران برای دفاع از جان ایرانیان پاسخی سریع و قاطع به تروریست ها می دهد.

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین