رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران مطرح کرد:

جای خالی شورا در جلسات دادستانی درباره پلاسکو

اقبال شاکری

ئییس کمیته عمران شورای شهر تهران با بیان اینکه بعد از حادثه پلاسکو، دادستانی برای اولویت‌بندی ساختمان‌های ناایمن با شهرداری جلساتی گذاشته است گفت: با این حال جای خالی شورا در این جلسات احساس می‌شود

به گزارش «نسیم آنلاین»، اقبال شاکری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه سیصد و بیست و نهم شورای شهر تهران با اشاره به وضعیت تاکسی‌های آنلاین و اپلیکیشن‌های جابه‌جایی مسافر گفت: مردم از خدمات این دو شرکت راضی و خوشحال هستند و برهمین اساس باید معاونت حمل و نقل شهرداری تهران نسبت به ساماندهی آنها و توسعه خدمات این شرکت‌ها در راستای کاهش استفاده از خودروهای شخصی اقدام کند.

وی با بیان اینکه بعد از حادثه پلاسکو، دادستانی برای اولویت‌بندی ساختمان‌های ناایمن با شهرداری جلساتی گذاشته است گفت: با این حال جای خالی شورا در این جلسات احساس می‌شود و به نظر می‌رسد با توجه به اینکه در شورا دو کمیته پیگیری حادثه پلاسکو ایجاد شده است، باید نظر شورای شهر تهران نیز در این خصوص گرفته شود.

رییس کمیته عمران شورای شهر تهران با اشاره به بارش نزولات آسمانی در روز گذشته گفت: متاسفانه آب‌گرفتگی‌هایی در برخی از معابر دیده شد که نشان می‌دهد ما نباید از آماده‌سازی شهر برای بارش برف و باران غافل شویم.

شاکری با بیان اینکه معابر اصلی و درجه یک پس از بارش برف پاکسازی می‌شوند اما مشکل ما معابر فرعی و دارای شیب است، گفت: به نظر می‌رسد باید شورایاران و شهرداران مناطق از ظرفیت هیات‌های مدیره ساختمان‌ها استفاده کنند و به آنها آموزش داده تا در هنگام بارش باران و برف که اقدامات موثری انجام بدهند و اقداماتی مانند کیسه شن در اختیار آنها قرار دهند.

به گزارش ایسنا در ادامه پرویز سروری رییس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران با بیان اینکه غبار و رطوبت بلای جان خوزستانی‌ها شده است، گفت: تذکر ما به مسوولان این است که اگر نمی‌توانند مشکلی را حل کنند، حداقل با حضورشان در کنار مردم مرهمی بر دردهایشان باشند نه اینکه مسوول مستقیم این غبار اعلام کند که حضورش ضرورتی ندارد.

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار
حاشیه‌‌سازی برخی رسانه‌ها برای دیوارنگاره اخیر میدان ولیعصر(عج) تهران
وقتی «مادر» بودن را توهین تلقی می‌‌کنند
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
وکالت نباید انحصاری باشد
در نامه‌ انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به معاونت زنان ریاست جمهوری و نمایندگان فراکسیون زنان مجلس مطرح شد:
استدلال‌های مطرح شده برای طرح افزایش سن ازدواج غیرکارشناسی است/ این طرح دایره‌ی ازدواج‌های جوانان را تنگ‌تر میکند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین