خالدى :دنبال كسب سهميه هستيم

عنوان

بازيكن تيم فوتبال سايپا گفت :خداراشكر از موقعيت هايمان استفاده كرديم و به گل رسيديم و به دنبال كسب سهميه هستيم.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  امید خالدی مدافع جنوبی سایپا پس از برد تیمش مقابل استقلال گفت: بازی خوبی بود و هر ٢ تيم موقعيت هاى زيادى داشتند .حريف ما نتوانست از موقعيت هايش بهره ببرد اما بر عكس ما از موقعيت هايمان استفاده كرديم و در نهايت با يك پنالتى بازى را برديم. 

او در مورد وضعيت داورى گفت :داورى هميشه همين بوده و يك روز خوب و يك روز بد است.نظرى نمى توان درباره داور داد.در هر صورت داور هم در نظر دارد بهترين عملكرد خود را به اجرا بگذارد

خالدى افزود: ما بازى به بازى جلو مى رويم و به دنبال كسب سهميه هستيم

مدافع سايپا بيان كرد :همه تيم ها رقيب ما هستند و نمى توان پيش بينى كرد كدام تيم مى برد .بچه و كادر فنى شب و روز براى ما زحمت مى كشند و خداراشكر بعد از اين برد براى بازى با تراكتورسازى آماده مى شويم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چه هدیه‌ای با خودت میاری؟

جشن تولد دوسالگی برجام میای!؟

یک کلاغ چهل کلاغ کردند!

پیش از این شایعاتی درباره کشتی قرآنی مطلا در فضای مجازی مطرح شده بود که در این کلیپ واقعیات این اثر را از زبان صاحب اثر خواهید شنید.

نماهنگ پاتک انقلاب...!

رهبر انقلاب: شما دیدید دخالت های مسئولان آمریکایی را در این چند روز به‌وسیله همین شبکه‌های اینترنتی و امثال اینها؛ [امّا] باز هم نتوانستند؛ با همه‌ی این تلاشها ناکام ماندند. ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

نماهنگ "آب و آتش"

نفتکش "سانچی" از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود یکشنبه وارد آب‌های کره جنوبی شود اما شامگاه شانزدهم دی یک کشتی باری چینی با آن برخورد کرد و به دلیل اینکه این محموله نفتکش، نفت فوق سبک با درجه اشتعال بسیار بالا بود، دچار حریق شد و پس از گذشت 8 روز غرق شد. خبرها حاکی از ناپدید شدن 32 خدمه نفتکش ایرانی در آب های چین است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین