فابرگاس: مورینیو دشمنم بود

عنوان

هافبک تیم فوتبال چلسی می‌گوید زمانی با آقای خاص دشمن بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سسک فابرگاس که پیش از پیوستن به چلسی تحت هدایت مورینیو در تابستان 2014، در تیم های آرسنال و بارسلونا بارها مقابل چلسیِ مورینیو و رئال مادرید تحت هدایت آقای خاص بازی کرده بود، در گفت وگو با مجله آمریکایی «وَنیتی فِیر» گفت: مورینیو دشمن من بود وقتی که در تیم های رئال مادرید و چلسی مقابل من بود. ما در رقابت های مختلف بودیم و می خواستیم که مقابل هم به پیروزی برسیم.

وی افزود: سپس من بازیکن ژوزه در چلسی شدم و کاملاً پشت او بودم. فوتبال امروز همین است. من از مورینیو چیزهای زیادی آموختم و خاطرات خوب و مثبت زیادی از او دارم که برای همیشه در خاطرم خواهد ماند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

انفعال دیپلماسی وزیر نفت در آستانه آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکا؛

رپرتاژ رسانه‌های حامی دولت برای اتفاقی که زنگنه در آن هیچ نقشی نداشت!

پشت‌پرده کلاه‌برداری خانوادگی سکه ثامن

برادر آقای زاهدی‌فر در وزارت صنعت شهرستان مرند یک مسئولیت مهم داشته است، همچنین پدر همسرش هم یکی از مدیران بانک ملت تبریز بوده و با مجوز ایشان تراکنش‌های حساب آقایی زاهدی نامحدود تعریف شده است.

الحاق به کنوانسیون­‌های FATF هیچ اثر مثبتی برای ایران ندارد

خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه اجرای بخش اعظم برنامه اقدام FATF هیچ تاثیری مثبتی بر نرخ ارز و روابط بانکی نداشته است و همچنان نشانه­ای دال بر همکاری اروپا به نفع ایران به چشم نمی­خورد، گفت: من اعتقاد دارم اگر این برنامه اقدام را به صورت کامل انجام دهیم هم باز تحریم­ها درباره ایران، شکسته نخواهد شد و این زمینه را در مجلس نمی بینم که سراغ تصویب لوایح مرتبط با FATF برود.

خروج اروپایی‌ها از ایران به‌دلیل بازگشت تحریم‌های آمریکا بود یا FATF؟

در حالی مقامات اروپایی و برخی نهادهای حامی دولت از اهمیت بالای تصویب لوایح مرتبط با FATF برای بقای برجام صحبت می‌کنند که از زمان خروج آمریکا از برجام و بازگشت مجدد تحریم‌ها، بسیاری از شرکت‌ها و بانک‌های اروپایی ایران را ترک کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین