فابرگاس: مورینیو دشمنم بود

عنوان

هافبک تیم فوتبال چلسی می‌گوید زمانی با آقای خاص دشمن بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سسک فابرگاس که پیش از پیوستن به چلسی تحت هدایت مورینیو در تابستان 2014، در تیم های آرسنال و بارسلونا بارها مقابل چلسیِ مورینیو و رئال مادرید تحت هدایت آقای خاص بازی کرده بود، در گفت وگو با مجله آمریکایی «وَنیتی فِیر» گفت: مورینیو دشمن من بود وقتی که در تیم های رئال مادرید و چلسی مقابل من بود. ما در رقابت های مختلف بودیم و می خواستیم که مقابل هم به پیروزی برسیم.

وی افزود: سپس من بازیکن ژوزه در چلسی شدم و کاملاً پشت او بودم. فوتبال امروز همین است. من از مورینیو چیزهای زیادی آموختم و خاطرات خوب و مثبت زیادی از او دارم که برای همیشه در خاطرم خواهد ماند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

جزئیات حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

۶۶ مسافر و خدمه هواپیما جان باختند

ناگفته های بازشماری آرا در انتخابات 88

علی آقامحمدی درباره مجوز رهبر معظم انقلاب برای بازشماری تمام آراء پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و نپذیرفتن نامزد شکست خورده انتخابات صحبت کرد.

شعار علیه حضور ایران در سوریه، مزخرف بود!

بهروز افخمی با حضور در برنامه "ققنوس" اظهارات جالبی را درباره داوری های جشنواره فجر و علت حذف لاتاری و همچنین تحلیل آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد.

شخصی که بخاطر کوپن به راهپیمایی رفت!

در این دوربین مخفی، بازیگر به میان راهپیمایان 22 بهمن اصفهان رفته و طوری وانمود میکند که برای دریافت کوپن خود پا به راهپیمایی گذاشته است. منبع:آدرنالین

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین