به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان

ارسال نخستین محموله کمک های مردمی مازندران به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه

عنوان

نخستین محموله کمک‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران به مناطق زلزله‌زده غرب کشور ارسال شد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در حاشیه ارسال کمکهای مردمی به مناطق زلزله زده کشور اظهار داشت: نخستین محموله کمک های اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شد.
وی با بیان اینکه این محموله شامل مواد غذایی، بهداشتی، البسه، پزشکی و... است، افزود: اقلام ارسال شده به استان کرمانشاه از محل عواید موقوفات خیرات و مبرات استان مازندران و کمک های مردمی خریداری شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: اقلام خریداری شده شامل لوازم بهداشتی، آب معدنی، پتو، پوشاک بچه گانه، انواع کنسروها، مربا، عسل، خرما، انواع آب میوه، کمپوت، حبوبات، برنج و... می شود.
حیدری با بیان اینکه حدود 4 هزار آب معدنی بزرگ و کوچک به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شد، خاطرنشان کرد: 206 تخته پتو و بیش از 100 البسه زمستانی از محل کمک های مردمی و اجرای نیت واقف خریداری و به استان کرمانشاه ارسال شده است.
وی با بیان اینکه مجموع کمک های غیر نقدی اوقاف مازندران به مصیب زدگان استان کرمانشاه حدود یک میلیارد و 200 میلیون ریال می شود، اضافه کرد: تمامی اقلام خریداری شده صبح امروز توسط دو کامیون بارگیری و به مناطق زلزله زده ارسال شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه تاکنون در راستای اجرای نیت واقف 230 میلیون ریال وجه نقدی به حساب کمک های نقدی زلزله زدگان غرب کشور واریز شد، ادامه داد: مجموعه اوقاف مازندران از روز گذشته اقلام مورد نیاز را در کمتر از 24 ساعت تهیه و به آستان مقدس امامزاده عباس(ع) ساری ارسال کردند و امروز مراحل بارگیری آن انجام شده است.
حیدری کمک به مردم زلزله زده غرب کشور را وظیفه همه مسؤولان و مردم دانست و تصریح کرد: اوقاف مازندران پس از فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر کمک همه جانبه به مردم زلزله زده غرب کشور به ندای رهبری لبیک گفته و نخستین محموله کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به استان کرمانشاه ارسال کرده است.
وی در پایان گفت: مرحله دوم کمک های اوقاف مازندران به مناطق زلزله زده غرب کشور در یک یا دو روز آینده انجام می شود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین