به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان

ارسال نخستین محموله کمک های مردمی مازندران به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه

عنوان

نخستین محموله کمک‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران به مناطق زلزله‌زده غرب کشور ارسال شد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در حاشیه ارسال کمکهای مردمی به مناطق زلزله زده کشور اظهار داشت: نخستین محموله کمک های اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شد.
وی با بیان اینکه این محموله شامل مواد غذایی، بهداشتی، البسه، پزشکی و... است، افزود: اقلام ارسال شده به استان کرمانشاه از محل عواید موقوفات خیرات و مبرات استان مازندران و کمک های مردمی خریداری شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: اقلام خریداری شده شامل لوازم بهداشتی، آب معدنی، پتو، پوشاک بچه گانه، انواع کنسروها، مربا، عسل، خرما، انواع آب میوه، کمپوت، حبوبات، برنج و... می شود.
حیدری با بیان اینکه حدود 4 هزار آب معدنی بزرگ و کوچک به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شد، خاطرنشان کرد: 206 تخته پتو و بیش از 100 البسه زمستانی از محل کمک های مردمی و اجرای نیت واقف خریداری و به استان کرمانشاه ارسال شده است.
وی با بیان اینکه مجموع کمک های غیر نقدی اوقاف مازندران به مصیب زدگان استان کرمانشاه حدود یک میلیارد و 200 میلیون ریال می شود، اضافه کرد: تمامی اقلام خریداری شده صبح امروز توسط دو کامیون بارگیری و به مناطق زلزله زده ارسال شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه تاکنون در راستای اجرای نیت واقف 230 میلیون ریال وجه نقدی به حساب کمک های نقدی زلزله زدگان غرب کشور واریز شد، ادامه داد: مجموعه اوقاف مازندران از روز گذشته اقلام مورد نیاز را در کمتر از 24 ساعت تهیه و به آستان مقدس امامزاده عباس(ع) ساری ارسال کردند و امروز مراحل بارگیری آن انجام شده است.
حیدری کمک به مردم زلزله زده غرب کشور را وظیفه همه مسؤولان و مردم دانست و تصریح کرد: اوقاف مازندران پس از فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر کمک همه جانبه به مردم زلزله زده غرب کشور به ندای رهبری لبیک گفته و نخستین محموله کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به استان کرمانشاه ارسال کرده است.
وی در پایان گفت: مرحله دوم کمک های اوقاف مازندران به مناطق زلزله زده غرب کشور در یک یا دو روز آینده انجام می شود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کبریت مدیا بین کودکان رفت؛

قهرمان کودکان ایرانی کیست!؟

جاسوسی با ساعت مچی!

جلسه در پشت درهای بسته ادامه دارد. اعضای تیم هسته‌ای کلافه و خسته به نظر می‌رسند. مطابق قرار تلفن‌های همراه بیرون اتاق نگه داشته شده تا محتوای بحث‌ها بیرون نرود ولی هیچ‌کس حواسش به ساعت مچی یکی از اعضای تیم نیست...

گوشی قاچاق را چگونه بشناسیم!؟

چگونه باید گوشی‌های قانونی را فعال کرد؟

ما سوار اسنپ می‌شویم یا اسنپ سوار ما!

در این ویدئو توضیحات یک هکر را خواهید شنید درباره دسترسی‌های غیرضروری که این نرم‌افزار به اطلاعات گوشی ما پیدا می کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین