نمره عالی سردار آزمون در دیدار با خاباروفسک

عنوان

سردار آزمون بهترین نمره فنی نیم‌فصل اول لیگ برتر روسیه را در ورزشگاه کازان دریافت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری چمپیونات روسیه در ارزیابی فنی عملکرد بازیکنان 2 تیم روبین کازان و خاباروفسک در بازی شب گذشته (شنبه) هفته بیستم لیگ برتر فوتبال این کشور با مشارکت کاربرانش برای سردار آزمون نمره فنی عالی 8.5 را در نظر گرفت.

روبین کازان در این بازی با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید. سردار آزمون در دقیقه 25 ضمن به ثمر رساندن گل اول روبین کازان در 2 گل دیگر تیمش نیز تاثیرگذار بود. این ملی پوش ایرانی پیش از این بازی بهترین نمره فنی خود را در بازی هفته چهارم لیگ برتر روسیه برابر زسکا مسکو با نمره فنی 7.5 دریافت کرده بود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین