نمره عالی سردار آزمون در دیدار با خاباروفسک

عنوان

سردار آزمون بهترین نمره فنی نیم‌فصل اول لیگ برتر روسیه را در ورزشگاه کازان دریافت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری چمپیونات روسیه در ارزیابی فنی عملکرد بازیکنان 2 تیم روبین کازان و خاباروفسک در بازی شب گذشته (شنبه) هفته بیستم لیگ برتر فوتبال این کشور با مشارکت کاربرانش برای سردار آزمون نمره فنی عالی 8.5 را در نظر گرفت.

روبین کازان در این بازی با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید. سردار آزمون در دقیقه 25 ضمن به ثمر رساندن گل اول روبین کازان در 2 گل دیگر تیمش نیز تاثیرگذار بود. این ملی پوش ایرانی پیش از این بازی بهترین نمره فنی خود را در بازی هفته چهارم لیگ برتر روسیه برابر زسکا مسکو با نمره فنی 7.5 دریافت کرده بود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین