امری: به این پیروزی نیاز داشتیم

عنوان

سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر لیل راضی است. او به اخراج خود در زمستان هم واکنش نشان داد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ فرانسه از لیل پذیرایی کرد و توانست با نتیجه سه بر یک بازی را به سود خود به پایان برساند. پاری ‌سن‌ ژرمن با پیروزی که در این دیدار به دست آورد توانست عنوان قهرمانی در نیم فصل نخست لیگ فرانسه را به دست آورد.

امری در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌:  بعد از دو شکست اخیر برابر استراسبورگ و بایرن مونیخ به این پیروزی نیاز داشتیم. در شرایط خوبی قرار نداشتیم و دو شکست پیاپی باعث شد تا بازیکنان زیر فشار باشند اما  خوشبختانه واکنش خوبی از خود نشان دادیم.

او ادامه‌ داد: در دیدار برابر لیل بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و کیفیت بالای خود را نشان دادیم. ثابت کردیم که شایسته پیروزی در این دیدار حساس هستیم. ما نشان دادیم که چرا با اقتدار در صدر جدول رده‌بندی جای داریم. پاری سن ژرمن در مسیر درستی گام برمی دارد و باید به این روند خوب خود ادامه‌ داد.

سرمربی اسپانیایی پاری ‌سن‌ ژرمن در پایان سخنان خود درباره شایعه اخراجش از این تیم، اظهارکرد: من از روز اولی که هدایت پاری ‌سن‌ ژرمن را بر عهده گرفتم به خوبی می دانستم که همواره زیر فشار خواهم بود، چرا که انتظارات بسیار بالا است. به جای تشویق کردن من را زیر فشار قرار می‌دهند. با این حال با اقتدار به کار خود ادامه‌  می‌دهم. بر کناری من در زمستان شایعه محض است.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین