تعطیلات زمستانی و تغییرات قطعی در حریف عربستانی تراکتورسازی

عنوان

تیم فوتبال الاهلی عربستان در نقل و انتقالات زمستانی چند تغییر خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا با الجزیره امارات، تراکتورسازی ایران و برنده بازی پاختاکور ازبکستان با الغرافه قطر  همگروه است.

الاهلی که در دوره گذشته لیگ قهرمانان مقابل پرسپولیس شکست خورد و حذف شد، تغییراتی در تعطیلات زمستانی لیگ عربستان خواهد داشت.

طبق اعلام رسانه های عربستانی، فیتفا یونانی یکی از بازیکنانی است که تا سال ۲۰۱۹ با الاهلی قرارداد دارد ولی نتوانسته انتظارات را در این تیم برآورده کند. از آنجا که مبلغ قرارداد این بازیکن سنگین است، به احتمال زیاد وی در نقل و انتقالات زمستانی به یک باشگاه در امارات یا اروپا قرض داده می شود.

گادفری ابوابونا مدافع نیجریه ای هم تابستان گذشته راهی الاهلی شد ولی مصدومیت ها و بیماری های متعدد، مسئولان باشگاه را قانع به فروش وی در تعطیلات زمستانی کرده است. همچنین محمد عبدالشافی بازیکن مصری الاهلی هم که با حضور سرگئی ربروف سرمربی جدید این تیم جایگاهش را در این تیم از دست داد، به خاطر مصدومیت های طولانی در لیست فروش الاهلی قرار گرفته است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین