تعطیلات زمستانی و تغییرات قطعی در حریف عربستانی تراکتورسازی

عنوان

تیم فوتبال الاهلی عربستان در نقل و انتقالات زمستانی چند تغییر خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا با الجزیره امارات، تراکتورسازی ایران و برنده بازی پاختاکور ازبکستان با الغرافه قطر  همگروه است.

الاهلی که در دوره گذشته لیگ قهرمانان مقابل پرسپولیس شکست خورد و حذف شد، تغییراتی در تعطیلات زمستانی لیگ عربستان خواهد داشت.

طبق اعلام رسانه های عربستانی، فیتفا یونانی یکی از بازیکنانی است که تا سال ۲۰۱۹ با الاهلی قرارداد دارد ولی نتوانسته انتظارات را در این تیم برآورده کند. از آنجا که مبلغ قرارداد این بازیکن سنگین است، به احتمال زیاد وی در نقل و انتقالات زمستانی به یک باشگاه در امارات یا اروپا قرض داده می شود.

گادفری ابوابونا مدافع نیجریه ای هم تابستان گذشته راهی الاهلی شد ولی مصدومیت ها و بیماری های متعدد، مسئولان باشگاه را قانع به فروش وی در تعطیلات زمستانی کرده است. همچنین محمد عبدالشافی بازیکن مصری الاهلی هم که با حضور سرگئی ربروف سرمربی جدید این تیم جایگاهش را در این تیم از دست داد، به خاطر مصدومیت های طولانی در لیست فروش الاهلی قرار گرفته است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین