تعطیلات زمستانی و تغییرات قطعی در حریف عربستانی تراکتورسازی

عنوان

تیم فوتبال الاهلی عربستان در نقل و انتقالات زمستانی چند تغییر خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا با الجزیره امارات، تراکتورسازی ایران و برنده بازی پاختاکور ازبکستان با الغرافه قطر  همگروه است.

الاهلی که در دوره گذشته لیگ قهرمانان مقابل پرسپولیس شکست خورد و حذف شد، تغییراتی در تعطیلات زمستانی لیگ عربستان خواهد داشت.

طبق اعلام رسانه های عربستانی، فیتفا یونانی یکی از بازیکنانی است که تا سال ۲۰۱۹ با الاهلی قرارداد دارد ولی نتوانسته انتظارات را در این تیم برآورده کند. از آنجا که مبلغ قرارداد این بازیکن سنگین است، به احتمال زیاد وی در نقل و انتقالات زمستانی به یک باشگاه در امارات یا اروپا قرض داده می شود.

گادفری ابوابونا مدافع نیجریه ای هم تابستان گذشته راهی الاهلی شد ولی مصدومیت ها و بیماری های متعدد، مسئولان باشگاه را قانع به فروش وی در تعطیلات زمستانی کرده است. همچنین محمد عبدالشافی بازیکن مصری الاهلی هم که با حضور سرگئی ربروف سرمربی جدید این تیم جایگاهش را در این تیم از دست داد، به خاطر مصدومیت های طولانی در لیست فروش الاهلی قرار گرفته است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین