معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سمنان مطرح کرد:

برگزاری آزمون صلاحیت بالینی با هدف ارتقاء سطح کیفی علوم پزشکی

عنوان

دانایی گفت: آزمون صلاحیت بالینی با هدف ارتقاء سطح کیفی آموزش‌ها همگام با سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود.

نوید دانایی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سمنان در گفتگو با  خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: معاونت آموزشی مشغول تربیت نیروی انسانی در دانشگاه های علوم پزشکی است و به دلیل اینکه دانشجویان با جان و سلامتی مردم در ارتباط هستند، این مقوله اهمیت و حساسیت آموزش گروه های پزشکی را بیشتر می کند.

 وی با بیان اینکه، دانشگاه علوم پزشکی سمنان تمام تلاش خود را می کند تا نیروی انسانی توانمند تربیت کند، افزود: در سمنان 2 بیمارستان آموزشی وجود دارد که در حال ارائه خدمات بهداشتی درمانی به بیماران است. این مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سمنان به کار آموزش و درمان مراجعان می پردازند.

آزمون صلاحیت بالینی به طور منظم برگزار می شود

 دانایی با بیان اینکه، در سمنان بیمارستان های درمانی جدا از مراکز آموزشی نیست، تاکید کرد: توسعه کمی و کیفی برنامه های آموزشی در دانشگاه علوم پزشکی سمنان یکی از اولویت های این دانشگاه محسوب می شود که در همین راستا برگزاری آزمون صلاحیت بالینی به طور منظم برگزار می شود.

 وی گفت: آزمون صلاحیت بالینی با هدف ارتقاء سطح کیفی آموزش ها همگام با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، برای بار پنجم برگزار شده است.

 دانایی یادآور شد: بدهی سازمان های بیمه گر و پرداخت نشدن به موقع کارانه پزشکان و کارکنان بهداشت سبب بروز یک چرخه معیوب می شود و در این راستا بیمارستان ها بخاطر مشکلات مالی نمی توانند طلب شرکت های پخش دارویی ره به موقع پرداخت کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین