والورده: گل نزدن مسی مقابل چلسی مربوط به گذشته است، نه این بازی

عنوان

سرمربی بارسلونا به برتری تیمش در بازی مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا خوشبین است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل چلسی در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از خوشبینی نسبت به پیروزی آبی و اناری ها سخن گفت.

 او در این باره گفت: چلسی سبک یارگیری بسیار فشرده ای دارد. آن ها درست مانند ما به خوبی و دقت همه مسائل فنی را آنالیز کرده اند. در هر بازی باید خودتان را  با شرایطی جدید وفق بدهید.این بازی، دیداری برای همه ماست. می خواهیم در لیگ قهرمانان بمانیم. مسی تاکنون  مقابل چلسی گل نزده اما وقتی بازی شروع شود، این آمارها به تاریخ می پیوندد. در واقع گل نزدن مسی مقابل چلسی مربوط به گذشته است، نه این بازی. تیم های انگلیسی امسال در فرم خوبی قرار دارند. طبیعی است لیگی با این سطح و کیفیت، تیم های زیادی در مراحل حذفی اروپا داشته باشد. ما انتظار داشتیم چلسی به عنوان صدرنشین صعود کند! 

او در ادامه افزود: بازی مقابل چلسی همیشه  در بدترین شرایط برای ما شکل می گیرد. چلسی سال جدید را خوب شروع نکرد اما رفته رفته در بازی های اخیر دوباره به مسیر درست برگشته. رقیب ما بازیکنان تعیین کننده ای چون ازار، موراتا و پدرو دارد.آمار بازی های قبلی برای هواداران اهمیت زیادی دارد اما زیاد تاثیری روی بازی پیش رو ندارد. سبک بازی 2  تیم فرق کرده است. این بازی هیجان زیادی به ما منتقل می کند. مدت هاست به بازی با چلسی فکر می کنیم. در طول فصل با بازیکنان درباره تجربیات فصل گذشته آن ها دراروپا صحبت می کنیم.  فصل گذشته به خصوص در خانه حریفان نتایج خوبی نگرفتیم و این موضوع از کیفیت بالای رقبا حکایت دارد. امیدواریم امسال مثل سال گذشته نباشد چون  این بار  ما تجربه بیشتری داریم.

 انتهای پیام/

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین