والورده: گل نزدن مسی مقابل چلسی مربوط به گذشته است، نه این بازی

عنوان

سرمربی بارسلونا به برتری تیمش در بازی مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا خوشبین است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل چلسی در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از خوشبینی نسبت به پیروزی آبی و اناری ها سخن گفت.

 او در این باره گفت: چلسی سبک یارگیری بسیار فشرده ای دارد. آن ها درست مانند ما به خوبی و دقت همه مسائل فنی را آنالیز کرده اند. در هر بازی باید خودتان را  با شرایطی جدید وفق بدهید.این بازی، دیداری برای همه ماست. می خواهیم در لیگ قهرمانان بمانیم. مسی تاکنون  مقابل چلسی گل نزده اما وقتی بازی شروع شود، این آمارها به تاریخ می پیوندد. در واقع گل نزدن مسی مقابل چلسی مربوط به گذشته است، نه این بازی. تیم های انگلیسی امسال در فرم خوبی قرار دارند. طبیعی است لیگی با این سطح و کیفیت، تیم های زیادی در مراحل حذفی اروپا داشته باشد. ما انتظار داشتیم چلسی به عنوان صدرنشین صعود کند! 

او در ادامه افزود: بازی مقابل چلسی همیشه  در بدترین شرایط برای ما شکل می گیرد. چلسی سال جدید را خوب شروع نکرد اما رفته رفته در بازی های اخیر دوباره به مسیر درست برگشته. رقیب ما بازیکنان تعیین کننده ای چون ازار، موراتا و پدرو دارد.آمار بازی های قبلی برای هواداران اهمیت زیادی دارد اما زیاد تاثیری روی بازی پیش رو ندارد. سبک بازی 2  تیم فرق کرده است. این بازی هیجان زیادی به ما منتقل می کند. مدت هاست به بازی با چلسی فکر می کنیم. در طول فصل با بازیکنان درباره تجربیات فصل گذشته آن ها دراروپا صحبت می کنیم.  فصل گذشته به خصوص در خانه حریفان نتایج خوبی نگرفتیم و این موضوع از کیفیت بالای رقبا حکایت دارد. امیدواریم امسال مثل سال گذشته نباشد چون  این بار  ما تجربه بیشتری داریم.

 انتهای پیام/

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تلگرام‌های جایگزین؛ پیام‌رسان یا فیلترشکن

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

۲۰۳۰ را خزنده اجرایی کرده‌اند

حضرت آ‌یت الله مکارم نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ دربرخی نقاط کشور و برنامه ها هشدار داد و گفت: باید مراقب بود سند استعماری ۲۰۳۰ در کشور به ویژه در صداوسیما نفوذ پیدا نکند.

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

این روزها بار دیگر سخن از پیگیری طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین در مجلس است. به گفته دهقان جلسات متعدد کارشناسی صورت گرفته است و بر اساس آن اصلاحاتی در طرح اعمال شده که موجب افزایش نقش قوه قضائیه در اعاده اموال نامشروع مسئولان شده است.  حال باید منتظر ماند دید روند قانون نویسی و تصویب این طرح چقدر به طول خواهد انجامید و آیا اجرایی می‌شود یا خیر؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین