والورده: گل نزدن مسی مقابل چلسی مربوط به گذشته است، نه این بازی

عنوان

سرمربی بارسلونا به برتری تیمش در بازی مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا خوشبین است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل چلسی در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از خوشبینی نسبت به پیروزی آبی و اناری ها سخن گفت.

 او در این باره گفت: چلسی سبک یارگیری بسیار فشرده ای دارد. آن ها درست مانند ما به خوبی و دقت همه مسائل فنی را آنالیز کرده اند. در هر بازی باید خودتان را  با شرایطی جدید وفق بدهید.این بازی، دیداری برای همه ماست. می خواهیم در لیگ قهرمانان بمانیم. مسی تاکنون  مقابل چلسی گل نزده اما وقتی بازی شروع شود، این آمارها به تاریخ می پیوندد. در واقع گل نزدن مسی مقابل چلسی مربوط به گذشته است، نه این بازی. تیم های انگلیسی امسال در فرم خوبی قرار دارند. طبیعی است لیگی با این سطح و کیفیت، تیم های زیادی در مراحل حذفی اروپا داشته باشد. ما انتظار داشتیم چلسی به عنوان صدرنشین صعود کند! 

او در ادامه افزود: بازی مقابل چلسی همیشه  در بدترین شرایط برای ما شکل می گیرد. چلسی سال جدید را خوب شروع نکرد اما رفته رفته در بازی های اخیر دوباره به مسیر درست برگشته. رقیب ما بازیکنان تعیین کننده ای چون ازار، موراتا و پدرو دارد.آمار بازی های قبلی برای هواداران اهمیت زیادی دارد اما زیاد تاثیری روی بازی پیش رو ندارد. سبک بازی 2  تیم فرق کرده است. این بازی هیجان زیادی به ما منتقل می کند. مدت هاست به بازی با چلسی فکر می کنیم. در طول فصل با بازیکنان درباره تجربیات فصل گذشته آن ها دراروپا صحبت می کنیم.  فصل گذشته به خصوص در خانه حریفان نتایج خوبی نگرفتیم و این موضوع از کیفیت بالای رقبا حکایت دارد. امیدواریم امسال مثل سال گذشته نباشد چون  این بار  ما تجربه بیشتری داریم.

 انتهای پیام/

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

توهم ماندگاری اروپایی‌ها در اقتصاد ایران با FATF

خروج اروپایی‌ها از ایران به‌دلیل بازگشت تحریم‌های آمریکا بود یا FATF؟

دیگر از نه گفتن به «کاپیتولاسیون» کوتاه نخواهیم آمد!

این‌ها اگر دل‌شان برای قربانیان تروریسم سوخته بود و جهدشان علیه تروریست‌ها و آدم‌کش‌ها بود، جلوی عربستان و امارات و حتا دولت‌های خودشان را می‌گرفتند. هزینه‌ی ترور و تروریسم را ما می‌دهیم، بعد باید سرمان منت بگذارند و اتهام حمایت از تروریسم و تحت نظر قرار گرفتن را هم به جان بخریم؟! این یک‌جور کاپیتولاسیون نوین نیست؟ به نظرتانحق توحش از ما نمی‌گیرند؟!

جنایت امروز توطئه دولت‌های دست‌نشانده‌ی آمریکا در منطقه است

در پی حادثه تروریستی امروز در اهواز حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیامی صادر کردند.

اجرای کامل برنامه اقدام FATF نفعی برای ایران ندارد

رضا شیران خراسانی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه به جای تمرکز بر تصویب لوایح مرتبط با FATF، بهتر بود سراغ پیمان های پولی دوجانبه می رفتیم، گفت: اجرای کامل برنامه اقدام FATF محدودیتی را برای ما ایجاد خواهد کرد و نفعی برای ما نخواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین