اقدام عجیب الخلیفی برای ممانعت از رفتن ستاره برزیلی

نیمار سرمربی جدید پاری‌سن ژرمن را انتخاب کرد!

عنوان

مالک باشگاه پاری سن ژرمن برای کسب رضایت نیمار برای ماندن در این تیم از او برای انتخاب سرمربی جدید نظر خواست!

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه آس اسپانیا خبر داد که باشگاه پاری سن ژرمن اقداماتش را برای آوردن سرمربی جدید آغاز کرده است تا جانشین امری در فصل آینده مشخص شود. باشگاه پاریسی ۴ گزینه پیش رو دارد که عبارتند از: دیگو سیمئونه، آنتونیو کونته، کارلو آنچلوتی و لوئیس انریکه است.

ناصر الخلیفی، مالک باشگاه پاری سن ژرمن اخیرا به برزیل سفر کرده بود تا از وضعیت مصدومیت نیمار از نزدیک جویا شود. الخلیفی در این سفر خود با نیمار درباره سرمربی جدید پاری سن ژرمن صحبت کرد که ستاره برزیلی انریکه، سرمربی سابقش را بهترین گزینه برای هدایت تیم پاریسی عنوان کرد.

این درحالی است تیاگو سیلوا، کاپیتان پاری سن ژرمن از رئیس باشگاه پاری سن ژرمن خواستار قرارداد با کارلو آنچلوتی شده است. الخلیفی هنوز تصمیم نهایی خود را برای سرمربی جدید پاری سن ژرمن نگرفته است ولی او تلاش می کند تا با تمام امکانات لازم نیمار را راضی کند در پاریس بماند و فکر رفتن از این تیم را از ذهنش بیرون بیاورد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین