سرمست:

احزاب بر اساس برخی شاخص‌ها یارانه خواهند گرفت

عنوان

مدیرکل سیاسی وزارت کشور گفت: دستورالعمل نحوه تخصیص اعتبار به احزاب در ۱۰ ماده و ۱۲ تبصره تهیه شده که مشتمل بر شاخص‌هایی است که طبق آن، نحوه تخصیص یارانه به احزاب مشخص می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس بهرام سرمست مدیرکل سیاسی وزارت کشور، امروز(دوشنبه 28 خرداد) در نشست خبری خود، اظهار داشت: دستورالعمل نحوه تخصیص اعتبار به احزاب در 10 ماده و 12 تبصره تهیه شده که مشتمل بر شاخص هایی است که طبق آن، نحوه تخصیص یارانه به احزاب مشخص می شود.

وی تصریح کرد: البته این شاخص ها در حال بررسی است.

سرمست در مورد کنگره انجمن اسلامی مهندسان گفت: با توجه به اختلاف نظری که در این انجمن وجود داشت، طبق مصوبه کمیسیون ماده ده احزاب، آقای کمالی به عنوان نماینده خانه احزاب و نماینده کمیسیون در برگزاری انتخابات این انجمن ورود کرد و نتیجه را به کمیسیون گزارش داد، که در وقت مقرر در کمیسیون بررسی می شود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

امیرعبداللهیان در دیدار با سفیر سوریه در تهران:
همکاری تهران، مسکو و حزب الله در برقراری امنیت در سوریه موفق بود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:
معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین