پس از جلسه سران قوا عنوان شد:

روحانی: زندگی مردم را اداره خواهیم کرد/ برای اقشار کم درآمد و مستضعف جامعه طرح‌هایی داریم

عنوان

رئیس‌جمهور گفت:‌ اگر چه فشارهایی خواهد بود اما می‌توانیم زندگی مردم را در کشور با حمایت آنها اداره کرده و از مشکلات عبور کنیم.

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور امروز در پایان جلسه سران قوا با اشاره به توطئه های آمریکا علیه ایران در طول 40 سال انقلاب اسلامی گفت: همانطور که ملت ما در برابر این توطئه ها ایستادگی کردند بازهم ایستادگی خواهند کرد و این بار هم آمریکا در نقشه های خود ناموفق خواهد بود.

وی افزود: منطق آمریکا غیرقانونی و خلاف مقررات است؛حتی سازمان ملل و آژانس بین المللی هم با سیاست های و حرف های آمریکایی ها مخالف هستند، همه کشورها به جز چند کشور مخالف سیاست های آمریکایی ها هستند، ما امروز قوی تر از دیروز در برابر این دشمنان مقاومت خواهیم کرد.

رئیس جمهور با اظهار امیدواری نسبت به بهبود وضعیت زندگی مردم در آینده تصریح کرد: مردم مطمئن باشند برای زندگی خودشان اگر چه فشارهایی خواهد بود اما می توانیم زندگی مردم را در کشور با حمایت مردم اداره کنیم و از مشکلات عبور کنیم.

روحانی ادامه داد: در زمینه اشتغال برنامه های گذشته را ادامه می دهیم. ان شاالله امسال شاهد تحول مثبت در زمینه اشتغال خواهیم بود. دولت نسبت به اقشار کم درآمد و مستضعف جامعه طرح ها و برنامه هایی دارد.

وی با بیان اینکه ما جلسات سه قوه را برای حل مشکلات کشور ادامه می دهیم،  اظهار داشت: جلسات اقتصادی که در طول هفته برگزار می شود را ادامه می دهیم.در این جلسات هماهنگی بیشتری به وجود خواهیم آورد تا فشار و مشکلات کمتری بر دوش مردم باشد.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: یکی از نکاتی که در جلسه امروز بحث کردیم، بحث نقدینگی بود که ریشه این نقدینگی از کجا نشات می گیرد و چگونه باید مانع اضافه شدن نقدینگی در جامعه شویم. همچنین بتوانیم نقدینگی موجود را جذب کنیم که یکی از این راه ها جذب طرح های نیمه تمام است، این طرح ها را به شرکت های خصوصی واگذر کنیم، که در این باره در جلسه آتی بیشتر بحث خواهیم کرد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مذاکرات بی‌نتیجه با اروپا؛

برجام اروپایی در آستانه سرنوشت برجام آمریکایی؟

ناگفته‌هایی از دستمزدهای چند ده میلیونی در وزارت نفت

چرا مدیرعامل شرکت ملی نفت با وجود بازنشستگی باید از دو محل حقوق دریافت کند و ماهانه حداقل 34 میلیون تومان حقوق بگیرد.

جز در موارد نظامی، امنیتی هیچ رازی را پنهان نکنید

رهبری معظم انقلاب تاکید کردند: مسئولان جز در موارد نظامی، امنیتی و اموری که با دشمن مقابله داریم، باید شفاف باشند و هیچ رازی را از مردم پنهان نکنند.

قتل فجیع خاشقجی، ماهیت تروریست پرور سعودی را آشکارتر کرد

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر عزم همه قوا برای حل مشکلات معیشتی مردم و ابراز اطمینان نسبت به تامین کالاهای اساسی از سوی دولت، به برخی احکام صادره از سوی دستگاه قضایی برای مفسدان اقتصادی اشاره کرد و گفت: انسان بلحاظ عاطفی از حبس و اعدام اشخاص و خصوصاً وضعیت خانواده های آنها غصه دار می شود اما در عین حال با کسانی که طمعشان زندگی میلیون ها انسان را متلاطم می کند و به دشمن در ضربه زدن به کشور کمک می کند نمی توان برخورد عاطفی کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت
شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود
آب سرد بر سر تابستان داغ
۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام
حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار نخبگان علمی کشور:
در این جنگ پیروزیم
بیانیه سپاه درباره ربوده شدن تعدادی از بسیجیان بومی و مرزبانان در نقطه صفر مرزی
خیانت و تبانی با گروهک ضدانقلاب علت حادثه میرجاوه/ پاکستان با اشرار و تروریست‌ها برخورد جدی کند
وزارت خزانه داری آمریکا لیست جدید تحریم‌ها را اعلام کرد
بازهم تحریم!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین