پس از جلسه سران قوا عنوان شد:

روحانی: زندگی مردم را اداره خواهیم کرد/ برای اقشار کم درآمد و مستضعف جامعه طرح‌هایی داریم

عنوان

رئیس‌جمهور گفت:‌ اگر چه فشارهایی خواهد بود اما می‌توانیم زندگی مردم را در کشور با حمایت آنها اداره کرده و از مشکلات عبور کنیم.

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور امروز در پایان جلسه سران قوا با اشاره به توطئه های آمریکا علیه ایران در طول 40 سال انقلاب اسلامی گفت: همانطور که ملت ما در برابر این توطئه ها ایستادگی کردند بازهم ایستادگی خواهند کرد و این بار هم آمریکا در نقشه های خود ناموفق خواهد بود.

وی افزود: منطق آمریکا غیرقانونی و خلاف مقررات است؛حتی سازمان ملل و آژانس بین المللی هم با سیاست های و حرف های آمریکایی ها مخالف هستند، همه کشورها به جز چند کشور مخالف سیاست های آمریکایی ها هستند، ما امروز قوی تر از دیروز در برابر این دشمنان مقاومت خواهیم کرد.

رئیس جمهور با اظهار امیدواری نسبت به بهبود وضعیت زندگی مردم در آینده تصریح کرد: مردم مطمئن باشند برای زندگی خودشان اگر چه فشارهایی خواهد بود اما می توانیم زندگی مردم را در کشور با حمایت مردم اداره کنیم و از مشکلات عبور کنیم.

روحانی ادامه داد: در زمینه اشتغال برنامه های گذشته را ادامه می دهیم. ان شاالله امسال شاهد تحول مثبت در زمینه اشتغال خواهیم بود. دولت نسبت به اقشار کم درآمد و مستضعف جامعه طرح ها و برنامه هایی دارد.

وی با بیان اینکه ما جلسات سه قوه را برای حل مشکلات کشور ادامه می دهیم،  اظهار داشت: جلسات اقتصادی که در طول هفته برگزار می شود را ادامه می دهیم.در این جلسات هماهنگی بیشتری به وجود خواهیم آورد تا فشار و مشکلات کمتری بر دوش مردم باشد.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: یکی از نکاتی که در جلسه امروز بحث کردیم، بحث نقدینگی بود که ریشه این نقدینگی از کجا نشات می گیرد و چگونه باید مانع اضافه شدن نقدینگی در جامعه شویم. همچنین بتوانیم نقدینگی موجود را جذب کنیم که یکی از این راه ها جذب طرح های نیمه تمام است، این طرح ها را به شرکت های خصوصی واگذر کنیم، که در این باره در جلسه آتی بیشتر بحث خواهیم کرد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تلاش برای شفافیت فعالیت‌های اقتصادی مسئولین و آقازاده ها
آقازاده‌ها کجا بوده و به چه مشغولند؟
فاکس نیوز به نقل از مقامات آمریکایی ادعا کرد
ایران در خلیج فارس موشک آزمایش کرده است
هدف آمریکا «کنترل افکار عمومی» است
پنج گزاره درباره تحریم‌های جدید آمریکا
چند نکته درباره پیشنهاد ترامپ برای مذاکره
دستکش مخملی ترامپ
رئیس‌جمهور در گفتگوی زنده تلویزیونی:
من همان روحانی هستم
موسی الرضا ثروتی، نماینده سابق مجلس:
سیف بانک مرکزی را بی‌برنامه اداره کرد
۴ نکته در حاشیه استیضاح ربیعی
از استیضاح وزیر تا سوال از رئیس ‌جمهور
سعید جلیلی در مراسم گرامیداشت شهدای مساجد منطقه طلاب مشهد
هنر نسل امروز باید بی اثر کردن فشارهای اقتصادی باشد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین