زیمنس ۲۹۰۰ فرصت شغلی را در آلمان حذف می‌کند

عنوان

شرکت زیمنس اعلام کرد ۲۹۰۰ فرصت شغلی را در آلمان در چارچوب برنامه بازسازی اقتصادی تعدیل می‌کند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، زیمنس دوشنبه اعلام کرد ۲۹۰۰ فرصت شغلی را در آلمان در چارچوب برنامه بازسازی اقتصادی با هدف صرفه جویی پانصد میلیون یورو، تعدیل می کند.

این شرکت بزرگ صنعتی آلمان در بیانیه ای اعلام کرد که این تمهید با هدف تقویت مزیت رقابتی بخش های " برق و گاز" و " صنایع تبدیلی و مشتقات " صورت می پذیرد. پانصد میلیون یورو صرفه جویی در متن واحد " برق و گاز" اتفاق می افتد که ۲۷۰ میلیون یورو از این میزان به آلمان مربوط می شود.

رویترز افزود: این تصمیم در چارچوب برنامه تجدید ساختار زیمنس با عنوان " دورنمای ۲۰۲۰ و بعد از آن" گرفته شده است که بر اساس آن این غول صنعتی قصد دارد پنج زیرمجموعه اصلی اش را به سه زیر مجموعه تبدیل کند. بر اساس این برنامه زیمنس پیش بینی می کند بتواند نرخ رشد و حاشیه سود خود را در بازه زمانی سه تا پنج ساله به میزان ۲ درصد افزایش دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین