رئیس شورای مفتیان روسیه حمله تروریستی اهواز را محکوم کرد

عنوان

شیخ راویل عین الدین اقدام جنایتکارانه و تروریستی در اهواز را محکوم کرد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، شیخ راویل عین الدین، رئیس شورای مفتیان و اداره روحانیت اسلامی فدراسیون روسیه، اقدام جنایتکارانه و تروریستی در اهواز را محکوم کرد.

او با صدور پیامی اظهار کرد: "از جانب شورای مفتیان روسیه و اداره روحانیت اسلامی فدراسیون روسیه، اقدام جنایتکارانه در انجام بزرگترین گناه در برابر خداوند متعال، یعنی کشتن انسان های بی گناه را با خشم و نفرت محکوم می کنم.

او گفت: کسانیکه چنین جنایاتی را مرتکب می شوند هیچگونه توجیهی ندارند و ما با بازماندگان جانباختگان ابراز همدردی کرده و برای مجروحین آرزوی بهبودی داریم.

راویل عین الدین افزود: در قرآن کریم، قتل یک انسان بی گناه از لحاظ مهلک بودن و درجه گناه، با قتل تمام بشریت برابری می کند. تسلیت عمیق و صمیمانه خود را به خویشاوندان و نزدیکان ابراز می دارم. بگذارید خداوند روح آن ها را بیامرزد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی (۲)

خودکفایی و استقلال اقتصادی لازمه فعالیت‌های فرهنگی

۲۰ درصد مشکلات اقتصادی تحت تاثیر تحریم‌هاست

لطفعلی بخشی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه علامه درباره اقتصاد ایران در سال 98 به «نود اقتصادی» گفت سال آینده از لحاظ اقتصادی سال دشواری خواهد بود، شاید بتوان گفت که سال 1398 سخت ترین سال چند دهه اخیر کشور ما از لحاظ اقتصادی باشد.

نسبت اصلاح طلبان و روحانی در ششمین سال دولت تدبیر و امید!

اصلاح طلبان نباید از تبعات تصمیمی که در حمایت از روحانی در سال ۹۲ و 96 اتخاذ کردند، شانه خالی کنند و باید مسئولیت این حمایت را بپذیرند اگر دست اصلاح طلبان پشت روحانی نبود، معلوم نبود آیا دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی می‌توانست راهی پاستور شود یا خیر. از سوی دیگر موضوعی که اصلاح طلبان را به انتقاد از عملکرد روحانی وادار می کند پیش رو بودن دو انتخابات مهم است. انتخابات مجلس در سال 98 و انتخابات ریاست جمهوری 1400.

طرح افزایش سن ازدواج مغایر تعالیم شرعی است

 پورمختار درخصوص اصلاح ماده 1041 قانون مدنی مبنی بر افزایش حداقل سن ازدوج دختران گفت: بنده شخصاً مخالف این طرح هستم چون این طرح سازگار با شرایط فرهنگی و اجتماعی ما نیست و مغایر با تعالیم شرعی است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین