ایجاد سازمان گردشگری از سال ۹۸ در تهران

عنوان

عضو شورای شهر تهران گفت: این نوید را می دهم که در سال ۹۸ لایحه سازمان گردشگری شهرداری تصویب شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم روز جهانی راهنمایان گردشگری عصر روز پنجشنبه ۲ اسفند در باغ موزه دفاع مقدس با حضور نمایندگانی از ناجا، راهنمایان تور، جامعه هتلداران، جامعه تورگردانان و سازمان میراث فرهنگی برگزار شد.

در این برنامه حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران گفت: در دوره پنجم شورا و در حوزه مدیریت شهری  به میراث فرهنگی و توسعه گردشگری اهمیت داده شد. ما توانستیم با کمک سایر همکاران در شورای شهر در برنامه سوم شهرداری که از سال آینده شروع می شود، شهرداری را موظف به ارائه لایحه ای کنیم که منجر به ایجاد سازمان گردشگری شود.

وی افزود: این لایحه قبلاً دو بار رد شده بود و با این استدلال که نباید توسعه نیرو داشته باشد. این در حالی است که در بخش های دیگر نیروها را توسعه می دادند اما ایراد گرفتند که نباید نیروها را در این بخش توسعه داد.

خلیل آبادی تصریح کرد: در این دوره نوید می دهم در سال ۹۸ لایحه سازمان گردشگری تصویب شود و موضوع میراث فرهنگی و گردشگری در مدیریت شهری دیده شود و تهران بتواند جایگاه خود را به دست آورد.

عضو شورای شهر تهران گفت: من روزی در یک تور پردشگری شرکت کردم. خانمی داشت در مورد آن مکان توضیح می داد اما توضیحاتش به دل من ننشست. چون کلیشه ای حرف می زد در حالی که یک لیدر باید با هیجان جوری آن منطقه را تعریف کند که انگار گردشگر، فیلم می بیند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

شایعه است! / هرچه وزارت اطلاعات بگوید قبول دارم
توضیح ضرغامی درباره خروج آرشیو صداوسیما در دوران ریاستش
تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین