توکلیان در گفتگو با مهر:

کشتی‌گیران المپیک ۲۰۲۴ را در اختیار داریم/ ۶ اردو تا مصاف جهانی

عنوان

سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان معتقد است هم اکنون نفراتی در اردوی این تیم حضور دارند که باید در آینده در بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ به میدان بروند.

امیر توکلیان مربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان که مدتی است هدایت تیم نوجوان را بر عهده گرفته به خبرنگار مهر گفت: آخرین اردوی تیم کشتی آزاد نوجوانان روزهای ۱۰ تا ۲۵ بهمن ماه به همت و حمایت شهرداری مشهد در این شهر برگزار شد که ما باید طی روزهای ۱۹ تا ۲۱ اسفندماه هم رقابتهای انتخابی را برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: برنامه ریزی دقیق برای نوجوانان تا زمان حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و جهان صورت گرفته است. کادر فنی تیم نوجوانان در نظر دارد با توجه به برنامه های پیش رو چهار اردوی آماده سازی را در سال جدید برای حضوردر رقابتهای قهرمانی آسیا برگزار کند. ضمن اینکه با توجه به فاصله زمانی اندک تا رقابتهای جهانی بلافاصله دو اردوی دیگر هم تا این آوردگاه بزرگ برای نوجوانان پیش بینی شده است.

سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان ادامه داد: ما علاوه بر برگزاری اردوهای متعدد به فدراسیون کشتی پیشنهاد دادیم در یک تورنمنت بین المللی هم حضور یابیم که این برنامه به احتمال فراوان روز ۲۳ فروردین ما با اعزام به تورنمنت ترکیه اجرایی خواهد شد.

توکلیان اظهار داشت: در سال آینده رقابتهای قهرمانی آسیا در چین و مسابقات جهانی بلغارستان را پیش رو داریم که امیدوارم تا آن زمان با حمایت و همراهی متولیان ورزش بتوانیم بهترین نفرات را راهی این مسابقات کنیم. نباید فراموش کرد این نفراتی که امروز در اردوهای تیم نوجوانان مشغول تمرین هستند، همان آزادکارانی خواهند بود که باید در المپیک ۲۰۲۴ به میدان بروند و برای ایران افتخارآفرینی کنند. در نتیجه باید از این پتانسیل ارزشمند و تازه نفس حمایت کرد و آنان را مهیای روزهای سخت و میادین بزرگ کرد.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین