اخبار آرشیوی

دستگاه خودپرداز

بانک ملی در اطلاعیه‌ای ضمن تأکید بر لزوم رعایت احتیاط در مورد پیامک‌های ناشناس در زمینه‌‌های برنده شدن جایزه در قرعه‌کشی، گفت: برای دریافت وجه به هیچ عنوان کارت بانکی و رمز خود را در اختیار سایر افراد در صف انتظار خودپرداز قرار ندهید

به گزارش «نسیم»، به نقل از روابط‌عمومی بانک ملی ایران، در این اطلاعیه ضمن تأکید بر لزوم رعایت احتیاط در مورد پیامک‌های ناشناس در زمینه‌هایی مانند برنده شدن جایزه در قرعه‌کشی و ... آمده است: برای دریافت وجه در صورت ناتوانی کار با خودپرداز، به هیچ عنوان کارت بانکی و رمز خود را در اختیار سایر افراد در صف انتظار خودپرداز قرار ندهید و در صورت لزوم از افراد آشنا و قابل اعتماد کمک بگیرید.
در اطلاعیه بانک ملی ایران با تصریح بر اینکه هرگز با درخواست افراد ناشناس مبنی بر انتقال وجه به کارت شما و دریافت آن موافقت نشود ، تأکید شده است: برای واریز وجه به حساب شما نیازی به حضورتان در کنار خودپرداز نیست و در بیشتر مواقع، افراد کلاهبردار چنین تقاضاهایی را می‌کنند. همچنین انتخاب زبان انگلیسی یا فارسی در خودپرداز، هیچ تأثیری بر ارائه خدمات بانکی ندارد و در صورتی که شخصی درخواست تغییر زبان دستگاه را کرد به او مظنون شوید و با دقت بیشتری عمل کنید.
بانک ملی ایران در ادامه هشدارهای امنیتی خود، مشتریان را به باطل کردن سریع کارت‌های بانکی مفقود یا سرقت شده حتی در صورت نبود موجودی حساب دعوت و تأکید کرد: رمز اول، دوم و کد CVV2 کارت، محرمانه است و باید از ارائه این اطلاعات محرمانه به دیگران خودداری و از نگهداری رمز در کنار کارت نیز اجتناب شود.
اطلاعیه بانک ملی ایران با تأکید بر ضرورت هوشیاری مشتریان در خصوص کلاهبرداری‌های اینترنتی ادامه داده است: نشانی ‌های اینترنتی که در آنها اطلاعات وارد می‌شود، به دقت بررسی شود ،زیرا بسیاری از کلاهبرداری‌ها با استفاده از نشانی های بسیار مشابه نشانی های اصلی صورت می‌گیرد.
مشتریان، اطلاعات کارت‌های بانکی خود را در هیچ سایتی به غیر از سایت اصلی بانک وارد نکنند.

کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اقساط بازگشتی مسکن مهر، سقف بالای سر ۱۳ میلیون روستایی
راهکارهایی برای مقاوم‌سازی بافت فرسوده روستایی
اختصاص ۶۵۳۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال‌زایی در بودجه ۹۸
اشتغال‌زایی پایدار  با بهبود فضای کسب‌وکار یا پول‌پاشی؟
مهدی غضنفری وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت
دولت روحانی مرد مقابله با تحریم و شرایط سخت نیست
عدنان موسی‌پور، رئیس کمیسیون صادرات اتاق ایران
تحریم‌های خارجی را دور می‌زنیم با تحریم‌های داخلی چه کنیم؟
داود سوری استاد اقتصاد دانشگاه شریف
توان اجرایی و بار علمی دولت در حال کاهش است
رئیس کمیسیون مدیریت واردات اتاق بازرگانی ایران
گوشت ۹۰ هزار تومانی تقصیر نهادهای نظارتی است
روایت حسین راغفر، استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا از برخی اتفاقات عجیب در اقتصاد کشور؛‌
جایی که آب نیست، پتروشیمی ساخته‌اند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین