داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده فرهنگ و رسانه
کتاب در هیأت
سرویس - ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶

تا چند سال پیش، کسی فکرش را هم نمی‌کرد که بتوان در هیأت‌های بزرگ تهران غیر از وعظ و روضه، موضوع دیگری دید. البته، اصل ماجرا همان است؛ اما این اتفاق افتاده و هیأت‌های بزرگ علاوه‌بر فعالیت اصلی خود که همان مجلس ذکر و روضه است، برخی فعالیت‌های فرهنگی ترویجی را نیز در دستورکار خود قرار داده‌اند.

انتقال تجربه و هم فکری هئیت‌های انقلابی
سرویس - ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵

هیئت هنر این روزها در حال آماده سازی یک رویداد یک روزه انتقال تجربه در حوزه های مختلف هنری مربوط به هیئت است.

گزارشی از یک دیدار بی‌سابقه حامیان محیط زیست
سرویس - ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

نه‌تنها روحانی حاضر به برگزاری چنین جلسه‌ای نشد بلکه عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط‌ زیست نیز به‌عنوان معاون رئیس‌جمهور تاکنون چنین جلسه‌ای را با حضور رسانه‌های گروهی برگزار نکرده است و حتی تاسف‌بارتر اینکه هیچ‌یک از روسای قوه مقننه هم تن به چنین ملاقاتی نداده‌اند.

مقصر اصلی وابستگی کودکان به موبایل
سرویس - ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵

 این روزها کمتر پیش می‌آید گوشی تلفن و یا تبلت دست کودکان نبینیم؛ کودکانی که با باز کردن چشم خود و شناخت اطرافیانشان، واکنش‌های جدی و خاصی به موبایل و تبلت نشان می‌دهند. به‌ طوری‌ که در سن ۳-۴ سالگی تمام فوت‌وفن‌های تلفن همراه پدر و مادرشان را حتی بهتر از خود آن‌ها می‌دانند.

رائفی‌پور: شبکه‌های اجتماعی عملیات روانی انجام می‌دهند
سرویس - ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

مدیر مؤسسه مصاف ایرانیان گفت: آگاهی مردم بهترین روش برای مقابله با ‌تهدیدات فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی غیررسمی است.

تشکر نماینده ولی فقیه در سپاه قدس از عوامل گاندو
سرویس - ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان صداوسیما، از کلیه عوامل دست اندرکار در ساخت مجموعه تلویزیونی «گاندو» قدردانی کرد.

«شعله ور» حمید نعمت‌اله منتشر خواهد شد
سرویس - ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

 این روزها شبکه‌های توزیع اجتماعی به غیر از فضای سینماها رو به گسترش هستند این شبکه ها از سرویس‌های پخش ویدئو که شخصی‌تر هستند، گرفته تا نمایش خانگی که خانوادگی و جمعی‌تر هستند در محیط و شرایط دلخواه‌تری برای مخاطبان سینما محصولات خود را ارائه می‌دهند، هر چند که هنوز تب داغ دیدن فیلم در سینماها و روی پرده اگر شرایط اقتصادی اجازه بدهد بالاتر و گرم تر از سایر روش‌های عرضه محصولات سینمایی است.

محاصره رسانه‌ای انقلاب باید شکسته شود
سرویس - ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶

زاکانی گفت: کشوری که به نخبگان خود چه دانشگاهی و چه حوزوی تکیه نکند، محکوم به زوال خواهد بود.

تاملی در دغدغه‌های روزمره توئیتری و فروغ فرخزاد
سرویس - ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

گویی فروغ از آینده می گفت، از آدمهایی که سعی می کنند خود را بسیار دغدغه مند، مطلع و پیشرو نشان دهند، از روزهایی که «دغدغه» و «دغدغه مندی» مثل دستمال و فندک و خودکار توی جیبِ آدم جابه جا می شود، در قالب یک «گوشیِ تلفنِ همراه»، در ازدحامِ میکده توئیتر!

انتقاد بازیگر گاندو از فراموشی سینما دفاع مقدس
سرویس - ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷

نورایی با اشاره به اینکه چرا سینمای دفاع‌مقدس فراموش شده است، تأکید کرد: واقعاً سوالم این است که چرا سینمای دفاع مقدس نزد مسئولان فراموش شده است